Путівки по пляжам Єгипту: від Шарм ель Шейху до Хургади

article-info
Єгипет в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

Істина полягає у тому, що якими б принадами не вабив нас курорт, які б вигоди не пропонував, якщо там немає нормальних пляжів, туристи туди не поїдуть. На щастя в Єгипті проблем з пляжами точно немає.

Отже, де кращі пляжі в Єгипті? Які з них піщані? Спробуємо відповісти вам на ці питання та розказати, які ж пляжі в Єгипті найкращі. А також куди краще поїхати, якщо ви купили путівку в Єгипет на двох і прагнете романтики?

В Єгипті пляжі можуть бути як приватними так і муніципальними.

Піщані пляжі можуть бути приватними або громадськими. Багато красивих місць з золотистим піском в північній частині Єгипту (Олександрія). Дрібний пісок є на острові Утопія і на Райських островах. Вдень це чудові практично безлюдні пляжі, які з заходом сонця поглинає море.

Але поговоримо предметно, куди купляти гарячі путівки в Єгипет так, щоб не розчаруватись в місцевих пляжах?

Пляжі Шарм ель Шейху

Шарм-ель-Шейху пляж піщаний
Піщаний пляж Шарм-ель-Шейху

Шарм Ель Шейх – це царство коралових рифів, тому якщо ви плануєте поєднати релакс на піщаному березі з дослідженням морських глибин – цей варіант однозначно для вас. Вода населена неймовірною кількістю риб. Їх химерні форми і яскраві кольори викликають захват.З мінусів – відпочинок можливий лише в спеціальному взутті, адже коралові рифи підходять дуже близько до берега і легко поранитись. З цієї ж причини більшість пляжів Шарм ель Шейху навряд чи підійдуть для відпочинку з малими дітьми.

Щоправда, на курорті є і насипні пляжі. Морське дно там коралове, але на березі ви зможете досхочу повалятися на м'якому пісочку. Чудово підходить для відпочинку з дітьми, а от дорослим, щоб потрапити на нормальну глибину, доведеться проти чималеньку відстань.

Нувейба і Таба

 Нувейби пляж
Пляж Нувейби

Територіально відносяться до Шарм ель Шейху. За відгуками туристів, що купували гарячі путівки до Єгипту, за ціною і станом пляжів вони – найкращі. Широка смуга дрібного піску – основна перевага цих районів. Якщо ви плануєте відпочинок з дітьми, то краще за все відвідати Нувейбу. Курорт займає східну частину Синайського півострова і віддалений від Шарм Ель Шейха на 170 км. Піщані пляжі мають все необхідне для чудового відпочинку. Підводний світ вражає своєю красою. Тому Нувейба привертає величезну кількість туристів.

Не менш знаменитим є курорт Таба. На його території розкинулися фешенебельні готелі. Прекрасні золотисті пляжі межують з кораловими рифами.

Дахаб

Дахабу пляж
Пляж Дахабу

Дахаб теж територіально відноситься до Шарм Ель Шейха, але він буде більш цікавим для дайверів, ніж любителів повалятись на піску. Пляжі, в основному, піщано-кам’янисті, морське дно коралове. Тут дуже цікавий підводний світ і хороші хвилі. Проте і для сімейного відпочинку тут знайдеться місце – трохи осторонь від старої частини Дахаба є красива лагуна. Вона славиться своїм хорошим пляжем із зручним підходом до води. У цьому місці розташовані респектабельні готелі. Тут можна відпочити з дітьми.

Пляжі Хургади (Єгипет)

Хургади пляж
Пляж Хургади

Хургаду дуже полюбляють українці через дешеві путівки в Єгипет саме на цей курорт. Окрім більш, ніж приємних цін, тут є чудові піщані пляжі без коралів (кілька десятків років тому місцева влада не настільки трепетно відносилась до збереження природи і вирубувала корали), а ще величезний вибір розваг (як то кажуть: «повний фарш»). Та ми, власне, не про розваги…

Кращі піщані пляжі курорту ви знайдете в старій частині міста, однак не розраховуйте на велику кількість вільного простору, відпочиваючих тут завжди багато.

Є в Хургаді і новіші райони, де сучасні готелі пропонують відпочинок на кораловому узбережжі. Пляжний відпочинок в Хургаді обходиться дешевше, ніж у багатьох інших районах Єгипту. Це відмінний варіант для дешевих поїздок в Єгипет зі Львова, адже ціновий діапазон відпочинку тут дуже широкий.

Ель Гуна

Гуни пляж Ель
Пляж Ель Гуни

В Ель Гуні є лише штучні пляжі, що зовсім не заважає йому бути елітним і дорогим курортом. Тут є 4 хороші пляжі і 14 комфортних готелів, а ще доступні всі види пляжних розваг: яхтинг, дайвінг, серфінг, риболовля та ін. Вілли курорту розташовані на островах, які з'єднуються каналами і мостами. Ель Гуна – це дуже цікавий курорт, що пропонує якісний відпочинок.

Сома Бей і Макаді

Макаді пляж Бей
Пляж Макаді Бей

Це курорти, які з'явилися зовсім недавно. Вони знаходяться поблизу Хургади. Широкі пляжі відрізняються кристально чистою водою і прекрасними умовами для відпочинку. Пісок тут змішаний з дрібними камінцями і ракушками.

Підходи до моря є різні. У деяких місцях можна побачити пологі спуски, в інших – круті гірки. Дно завжди коралове. Сюди приїжджають, щоб отримати масу вражень від захоплюючого дайвінгу.

Марса Алам

Марса Аламу пляж
Пляж Марса Аламу

Цей курорт відноситься до району Шарм Ель Шейха. Пляжі тут нагадують місця відпочинку в Макаді і Сома Бей. У Марса Алам багато 5-зіркових готелів. Основні розваги відпочиваючих – дайвінг і морські прогулянки. На курорті немає надмірного скупчення людей, в цьому його основна перевага. Нові готелі, упорядковані пляжі, чиста вода –все це чекає вас в Марса Алам. Готелі розташовані на пристойній відстані один від одного. Власна пляжна зона при готелі гарантує спокійний відпочинок.

Окремо варто згадати прекрасний пляж Абу Дабаб. Це дикий пляж, який знаходиться на території національного парку.

Сафага

Сафаги пляж
Пляж Сафаги

Курорт пропонує відпочинок на піщаних пляжах. Сафага віддалена від Хургади на 60 км. Це мініатюрне містечко, де можна відпочити від метушні. Фешенебельні готелі курорту пропонують відпочинок на цілющому пісочку. На місцевих рифах можна пірнати з аквалангом. Піски Сафаги мають унікальний склад. В них присутні такі ж елементи, які є в Мертвому морі. Тому в цьому місці активно розвивається мережа медичних установ.

Однак, будьте уважні з вибором, не всі пляжі міста підтримуються в хорошому стані. Доглянуті і чисті пляжі є при дорогих готелях.

Олександрія

Це місто поєднує функції курорту і ділового центру. Воно вважається другим за величиною після Каїра. Курортна зона прославилася чудовими пляжами. Рівень відпочинку тут європейський. В Олександрії є громадські безкоштовні пляжі і пляжі при готелях. Пісок відрізняється за складом.

 

Наостанок, перерахуємо готелі Єгипту з хорошим пляжем:

Шарм Ель Шейх (пляжі з піщаним підходом до моря): NovotelBeach 5 *, HiltonDreams 5 *, SonestaBeach 5 *, AlBostanHotel 4 * та інші;

Хургада: MagawishSwissInnResort 4 * (чудовий піщаний пляж);

Макаді Бей: AlNabilaGrandBayMakadi 5 *

Нувейба: HiltonNuweibaCoralResort 5 *, HelnanNuweiba 4 *, DolphinNuweiba 4 * та ін;

Марса Алам: ConcordMoreen 5 *, CrownePlazaSahara 5 *.


Пляжний відпочинок в Єгипті можливий в будь-який сезон. Якщо ви вдало підберете готель, то подорож буде просто казковою. Якщо вас цікавить піщаний пляж, то обов'язково уточніть його наявність поблизу обраного готелю. Сподіваємося, ми відповіли вам на питання де кращі пляжі в Єгипті.