Журнал мандрівника

Усі спокуси відпочинку в Домінікані
Natura Park Beach Eco Resort & Spa 5*

2700$

Natura Park Beach Eco Resort & Spa 5* - екологічний курорт з величезною територією та Bavaro National Park поряд. Готель побудований лише з природніх матеріалів, а саме з каменю, дерева, тростника, кокосу і т.д.)
Barcelo Bavaro Beach (Adults Only) 5*

3900$

Домінікана славиться своїми фантастичними краєвидами, чудовими готелями і приємним кліматом для відпочинку. Готель Barcelo Bavaro Beach (Adults Only) 5* знаходиться на неймовірному пляжі, що у східній частині Домініканької Республіки, і можна сказати, що це - готель мрії кожного.
Ocean El Faro 5*

2800$

Ocean El Faro 5* - п'ятизірковий готель в Пунта-Кані в 1-ій пляжній лінії, дуже стильний, сучасний і затишний. Пляж готелю піщаний, обладнаний шезлонгами, сонцезахисними парасолями, рушниками, що дуже зручно для відпочиваючих.
Grand Bahia Principe Punta Cana 5*

2899$

Grand Bahia Principe Punta Cana 5* - готель на березі Атлантичного океану, з дво- та триповерховими бунгало, де розміщені затишні номери для проживання.

Вдале знайомство з Китаєм: острів Хайнань
Marriott Resort Xiangsuhi Bay 5*

1514$

Marriott Resort Xiangsuhi Bay 5* - готель на острові Хайнань в Китаї, оточений неймовірною природою, чудесними краєвидами і з дуже красивим пляжем.
Howard Johnson Resort

1574$

Howard Johnson Resort - готель в першій лінії від моря, поряд з бухтою Sanya Bay, зі зручним розташуванням відносно аеропорту та центру міста.
Narada Sanya Yalong Bay (ex. Holiday Inn Resort)

1676$

Narada Sanya Yalong Bay (ex. Holiday Inn Resort) - готель на березі затоки Yalong, з пляжем з білого піску і просто фантастичним видом, який звідти відкривається.

Найпопулярніші питання про Іспанію в жовтні
Flamingo Beach Mate 3*

1768€

Flamingo Beach Mate 3* -готель в 1-ій лінії від моря, в престижному районі Тенеріфе та з високим рівнем сервісу та комфорту.

Куди поїхати цієї осені?

Вас терміново викликають у Ватикан… Частина ІІ

Відпочиваємо на природі. Де в Італії найкрасивіші пейзажі?