Тури на Мальдіви

Ой, зараз на цій сторінці немає активних турів!
Aле ви можете скористатись нашим супер пошуком турів і знайти ідеальний тур для себе

brush
Підберемо тур під ваші побажання

Заповніть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для підбору туру

Мальдіви – це кілька десятків маленьких островів в Індійському океані, біля екватора, в сотнях кілометрів від Індії та Шрі-Ланки. Острови настільки крихітні, що на більшості немає навіть машин – їздити нікуди, весь клаптик суші можна обійти за 15 хвилин. Замість машин тут човни, замість доріг – океан, замість областей – атоли, які об'єднують кілька островів в зім'яте, витягнуте кільце. Тут нічого немає, окрім природи і блакитної, солонувато-гіркої океанської води, і за цим сюди летять з усього світу.

Хто ж не мріє про відпочинок на Мальдівах?

Перше, що вас вразить під час відпочинку на Мальдівах – це нереально насичені кольори. Вода буває, то блакитною, то бірюзовою – але ніколи синьою або сірою. Люди ходять в кольоровому одязі, фарбують човни в контрастні відтінки. Всюди біле, червоне, жовте, і навіть чорне здається більш насиченим.

Острови і курорти Мальдів

Як ви думаєте, чим відрізняється атол від просто острова? Насправді, різниця є, і дуже велика. Атол – це острів, який утворився з коралових рифів. Найчастіше рифи утворюють кільце або на півкільце навколо небесно-блакитної лагуни. Мальдіви мають 1190 атолів, оточених безкрайнім океаном.

Всі тури на Мальдіви зі Львова починаються на Мале – столиці архіпелагу, але насправді залишаються на острові одиниці, хоча тут теж є курортні зони. Більшість туристів надає перевагу більш віддаленим та усамітненим атолам. Правду кажучи, столиця – не найкращий варіант для знайомства з цими омріяними островами.

Атол Південний Мале окупували серфери, бо з березня по вересень тут прекрасні хвилі, та дайвери, адже навколо повно підводних печер та затонулих кораблів.

У атолів Баа і Раа своя атмосфера та запаморочливі пейзажі. Баа навіть включений до Всесвітньої мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

Кілька слів про локальні острови, які варті уваги при виборі путівки на Мальдіви зі Львова

  • найкрасивіші пляжі – Тодду, Фулад, Феріде, Дігуров, Келаа;
  • хороший домашній риф мають Омаду, Феріде, Фоду;

Говорячи про путівки на Мальдіви, не можна оминути увагою фантастичні пляжі, які вже самі по собі обросли легендами. Місцеві пляжі – це дрібний, наче манка, білосніжний пісок, який не нагрівається навіть у полуденну спеку.

Найвідоміші місцеві пляжі – Наладу та Баньян-Три на атолі Мале, Сан і Ніка на атолі Арі. Але є і ще більш екзотичні варіанти – на Лавіані гніздяться черепахи, до берегів Маафуші підпливають дельфіни. Але найбільша родзинка на Мальдівах – це пляжі, які світяться вночі, завдяки люмінесцентним водоростям вода переливається блакитними вогнями на узбережжі Вааду Південного Мале.

Розваги для туристів на райських островах

Все найкраще під час відпочинку на Мальдівах знаходиться під водою. Типова розвага для туристів – плавання з маскою біля рифових банок, де живуть риби, скати, черепахи, мурени. І іноді – акули.

Хоча вода тут весь час комфортної температури, найкращий час для занурень з січня по квітень. Початківці найчастіше пірнають на внутрішніх схилах атолу, а от справжні профі – обирають зовнішнє кільце. Такий розподіл не випадковий, адже навколо островів вирують досить сильні підводні течії.

Окремий вид розваг – це занурення до затонулих кораблів та на території морських підводних заповідників, як от національний заповідник «Ембуду» або риф Маай.

Ще одна обов’язкова розвага під час туру на Мальдіви зі Львова – це серфінг. Біля окремих атол завжди є високі, стабільні хвилі. Професіонали називають кілька популярних місць для катання на хвилях. Ми рекомендуємо Sultans, Pasta Point та «Поліцейський острів». Найкращі хвилі можна спіймати з червня по вересень, їх висота досягає 1-2,5 м.

Сімейні тури на Мальдіви зі Львова

Коли мова йде про цей напрямок, найчастіше ви чуєте пропозицію «путівка на Мальдіви для двох». Але немає жодних вагомих причин, чому ви не можете вирушити на острови всією родиною. За великим рахунком, кожен атол – це велика чиста пісочниця для вашого малюка. Просто при виборі путівки на Мальдіви врахуйте кілька важливих нюансів:

  • сезон дощів (червень-листопад)
  • наявність домашнього рифу (і вам, і старшим дітям захочеться попірнати)
  • віддаленість від столиці і інфраструктура конкретного атолу;
  • екскурсійну програму.

Гарячі путівки на Мальдіви: переваги вибору

Гаряча путівка на Мальдіви не потребує оформлення візи, і це лише один з плюсів – зібрав валізу, заскочив у літак і за кілька годин ти уже в своєму персональному раю, а проблеми залишились далеко в Україні.

Друга вагома перевага – це суттєва економія. Адже будемо чесними, ціни на відпочинок на Мальдівах зі Львова, хоч і знизились, порівняно з попередніми роками, але це все ще не Туреччина.

Часто гаряча пропозиція включає прекрасний готель за смішну ціну, коли туристи відмовляються від поїздки в останній момент і хороше місце пропадає, то чому б вам ним не скористатись?

Путівки на Мальдіви: розмаїття можливостей

Кожен атол – це окремий світ, не схожий на сусідні, тому у вас відкриваються десятки можливостей зробити відпочинок на Мальдівах зі Львова максимально різноплановим. А ще це гарантує, що ви повертатиметесь на ці острови не раз, як роблять це сотні туристів. Бо Мальдіви полонять і викликають стійку залежність.

Все про відпочинок на Мальдівах зі Львова: ціни, готелі та гарячі пропозиції, ви можете дізнатись на нашому сайті «Поїхали з нами». Звертайтесь!