Тури в ізраїль зі Львова

Ой, зараз на цій сторінці немає активних турів!
Aле ви можете скористатись нашим супер пошуком турів і знайти ідеальний тур для себе

brush
Підберемо тур під ваші побажання

Заповніть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для підбору туру

Хто б не відмовився від відпочинку в Ізраїлі? Ця країна має таку потужну туристичну базу, що цікавість до цього напрямку не слабне десятиліттями.

Хтось їде, щоб зануритись в історію, хтось – щоб поніжитись на узбережжях Червоного або Середземного морів, хтось – полікувати нерви на солоних водах Мертвого моря, а хтось розпочинає свій паломницький шлях на Святій землі.

Відпочинок в Ізраїлі

Відпочинок в Ізраїлі можна умовно розділити на три основні напрямки.

Паломницькі тури в Ізраїль зі Львова. Щороку країну відвідують тисячі паломників, які сповідують християнство, іслам та іудаїзм. Єрусалим по праву вважається колискою цих трьох релігій. Найбільший наплив віруючих спостерігається в дні релігійних свят. Є також досить великий відсоток туристів, які відвідують місто, як виключно туристичну локацію з цікавими архітектурними та історичними пам’ятками.

Курортний відпочинок. Доступ до одразу двох морів – Середземного та Червоного створив непогані умови для розвитку приморських курортів, де якісний сервіс поєднують з дієвим оздоровленням.

Лікувальні тури на Мертве море. Мертве море – це унікальне місце, яке не має аналогів у світі, якби банально це не звучало. Природно, що досить швидко у Ізраїлі сформувався потужний напрямок лікувального туризму. Лікувальні бази займаються терапією величезного спектру захворювань, від легкого дерматиту, до проблем з суглобами, легенями та ін.

Основні курорти Ізраїлю

Коли мова заходить про Ізраїль, перше, що спадає на думку більшості туристів, це Єрусалим. Звичайно, це не курорт, але не згадати його ми не могли, адже столиця притягує до себе паломників зі всього світу, тут знаходяться найбільші релігійні святині християн та іудеїв – храм Гробу Господнього і Стіна Плачу.

Однак помилково сприймати Ізраїль лише як паломницький центр, ця країна має потужну відпочинково-оздоровчу базу на узбережжі прекрасних та комфортних морів Середземного та Червоного.

Якщо говорити про пляжні тури в Ізраїль зі Львова, то на Середземному узбережжі, є чудові, сучасні курорти: Тель-Авів, Нетанія і Герцлія. Просторі, муніципальні пляжі, хороша інфраструктура, комфортна атмосфера.

Молодь найчастіше обирає Тель-Авів. Цей курорт в котре доводить, що Ізраїль – не аскетична країна, тут повно барів, нічних клубів, регулярно влаштовуються пінні вечірки та конкурси мокрих майок.

Герцлія – ​​синонім респектабельного відпочинку, тут все витримано, статусно і дорого.

Нетанію обирають для сімейного відпочинку в Ізраїлі, особливо, якщо мова йде про малечу.

Ейлат – найпопулярніший курорт на Червоному морі і один з улюблених напрямків турів в Ізраїль зі Львова. Курорт обирають поціновувачі активної відпустки, адже біля узбережжя є коралові рифи і можна пірнати в своє задоволення хоч весь день. Крім того, Ейлат активний весь рік.

Відпочинок в Ізраїлі на Мертвому морі

Ізраїль – це чудова можливість не лише відпочити на морському узбережжі, а й підлікувати здоров’я. Мертве море – одна з найдивовижніших водойм планети – курорт, лікарня і атракціон «в одному флаконі». Ви напевно вже не раз чули фразу на кшталт «тут зібрана вся таблиця Менделєєва». Це насправді так, унікальний склад води допомагає лікувати величезний список хвороб.

Однак, щоб приїхати в тур на Мертве море не обов’язково бути хворим. Це ще й непоганий атракціон. Вода в морі настільки солона, що на ній можна буквально лежати. Відчуття від води спочатку дивні: вона крутить і крутить тобою, як хоче, а якщо опиняєшся на животі, то відчуваєш повну безпорадність. Але коли звикаєш, емоції фантастичні.

Оскільки час перебування у солоних водах Мертвого моря суттєво обмежений, влаштуйте собі невеличку екскурсію до місцевого водоспаду та національний парк і заповідник Ейн Геді.

Паломницькі тури в Ізраїль

Останній напрямок, який ми ще не згадали – паломництво в Ізраїль зі Львова. Свята Земля манить людей зі всього світу: паломники, священнослужителі, вчені і звичайні туристи. Складно знайти більш шановане та відвідуване місце.

Паломницький тур в Ізраїль зі Львова може бути різним за тривалістю та кількістю місць, включених в обов’язкову програму.

Найпопулярніший 8-денний тур, який включає відвідування Єрусалиму (храм Гробу Господнього, Гетсиманський сад, гора Сіон та Стіни Плачу), Назарету, Віфлеєму). Можливо також відвідування мусульманських святинь – мечеть Аль-Акса і мечеть Купол Скелі. Залежно від складу групи і церковного календаря програми можуть видозмінюватися, зберігаючи свої основні елементи.

Можливий також більш світський варіант паломницького туру в Ізраїль зі Львова, коли відвідування святинь поєднується з відпочинком на одному з курортів Ейлату або відвідуванням Мертвого моря.

Про особливості путівок в Ізраїль зі Львова

Путівки в Ізраїль зі Львова – один з наших постійних напрямків. Ми регулярно організовуємо авіарейси та автобусні тури, при цьому попит є весь рік. Найбільший пік припадає на літні місяці, коли мова йде про пляжний відпочинок, та в періоди найбільших релігійних свят.

На наш смак найкомфортніший час для відпустки в Ізраїлі – кінець березня – травень та вересень-жовтень. Саме в цей час на узбережжі панує м’яка, сонячна погода без виснажливої спеки.

Однак є і приємні виключення, курорт Ейлат на Червоному морі приймає туристів у весь рік, купальний сезон тут не завершується ніколи. Погодьтесь приємно взимку повернутись у м’яке тепло морського клімату.

Чому гарячі путівки в Ізраїль зі Львова?

Якщо після прочитання цієї статті у вас виникло раптове бажання здійснити невелику подорож до узбережжя Червоного чи Середземного морів, і вас нічого не стримує зробити це зараз, приходьте, ми маємо заманливі пропозиції. Гарячі путівки в Ізраїль зі Львова допоможуть вам втілити цю маленьку примху швидко і вигідно.

Гарячі тури від «Поїхали з нами» це:

  • гарантована економія від 30%;
  • комфортний готель з хорошим сервісом та розташуванням;
  • величезна кількість дрібних та приємних бонусів.

Тож, якщо ви давно мріяли побувати в Ізраїлі саме час, приходьте і ми підберемо для вас оптимальний варіант і за ціною, за датою вильоту. Уточнити ціни на відпочинок в Ізраїлі можна в нашому офісі. Працюємо для вас.