Автобусні тури в Європу зі Львова

brush
Підберемо тур під ваші побажання

Заповніть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для підбору туру

Автобусні тури по Європі – це хороший спосіб і світ побачити, і залишитись при грошах в кишені. За пристойну ціну ви зможете і побачити найпопулярніші європейські пам’ятки, і відпочити на морському узбережжі. Сучасний автобусний туризм вже досяг такого рівня, що напрямок для подорожі можна обрати практично будь-який.

Найчастіше стартують автобусні тури в Європу зі Львова або Києва. В цих містах найбільш зручне транспортне сполучення. Автобусні тури зі Львова навіть більш зручні, адже до польського кордону всього кілька годин їзди.

Чим так привабливі автобусні тури Європою?

1. Доступність. Навіть досконало спланована самостійна поїздка за кордон обійдеться в рази дорожче, за екскурсійну путівку.

2. Відсутність організаційних питань. Автобусні тури зі Львова в Європу складаються з урахуванням найцікавіших маршрутів, завчасно бронюються готелі та замовляються послуги популярних гідів.

3. Оптимальність. За одну подорож ви відвідаєте одразу 2-3країни і, якщо вам десь сподобається, то зможете наступного року приїхати туди на тривалий та ґрунтовний відпочинок.

4. Варіативність. Окрім основної програми, екскурсійні тури по Європі включають факультативні напрямки, які турист може докуповувати за власним бажанням. Наприклад, ви захочете побувати в Діснейленді поблизу Парижа або в замку Ноншванштайн біля Мюнхена.

5. Економія часу. Всі ми – люди зайняті, і часто викроїти час навіть на власну відпустку буває нереально. Саме для таких людей існують тури вихідного дня. Вони дозволять гайнути за кордон на 3-4 дні, відпочити, розслабитись і знову повернутись до робочих буднів.

6. Нові знайомства. Екскурсійний тур зі Львова означає, що разом з вами їхатиме ще мінімум 25 таких самих непосид, які хочуть побачити світ. Ви точно знайдете однодумців!

7. В літній сезон насичену екскурсійну програму можна поєднати з неспішним відпочинком на узбережжі, наприклад, Греції або Хорватії. Більшість літніх турів передбачають такі релакс зупинки.

8. Ви можете поїхати в Європу на будь-яке масштабне свято: Різдво, Великдень і побачити, як святкують там. Або ж долучитись до якогось екстравагантного святкування, яке є лише в певній країні. Наприклад, Фестиваль тюльпанів в Нідерландах або Фестиваль томатів в Іспанії. Чому б ні? Всі двері відкриті!

Звичайно, дешеві автобусні тури по Європі зі Львова або Києва – це не панацея і у такої відпустки є свої мінуси, до яких потрібно бути готовим.

Автобусні тури по Європі: мінуси

1. Довгі кількагодинні переїзди між містами, за які ви встигаєте і з друзями наговоритись, і книжку почитати, і фільм подивитись, і поспати. Але такі переїзди втомлюють, до цього потрібно бути готовим.

2. Нічні переїзди. Часто, щоб оптимізувати час переїзду між містами, поїздка включає нічні переїзди, тобто ніч ви проведете в автобусі. Для тих, хто не готовий на такі «подвиги», туроператори пропонують автобусні тури в Європу зі Львова без нічних переїздів, такі варіанти дорожчі.

3. Швидкий темп подорожі. В такого роду турах за день ви можете відвідати одразу кілька місць, а то і країн. Якщо ви неготові до такого шаленого темпу подорожі, можливо варто пошукати інший варіант відпочинку або ж підбирати тур з менш насиченою програмою.

Тур вихідного дня

Окремо хочеться закцентувати вашу увагу на такому варіанті автобусного туризму, як тур вихідного дня. Це короткі подорожі в країни та міста близького зарубіжжя. Найпопулярніші напрямки – Прага, Відень, Дрезден, Краків, Будапешт. Проте такі подорожі не обмежуються лише цими містами. Покажіть нам будь-яке велике місто поруч з Україною, і ми скажемо, в маршрут якого туру воно входить!

В чому привабливість таких коротких турів:

  • оскільки екскурсійні тури зі Львова займають не більше 3-4 днів, а деякі розраховані лише на вихідні, непотрібно брати відпустку. Ви збережете дорогоцінні дні відпустки і зможете перезавантажити свій мозок, побувавши в іншій країні. Погодьтесь, це краще, ніж провалятись два дні на дивані перед ноутбуком. Такі поїздки набагато дешевші за класичні автобусні тури, адже вартість багато в чому прив’язана до кількості днів вашої подорожі;
  • кількість коротких відпусток не обмежена. Таким нехитрим способом ви за рік можете відвідати безліч країн та міст. Адже вартість путівок доступна і часу вони багато не займають;
  • відсутність багажу. На 3 дні немає сенсу брати велику валізу. Спробуйте проїхатись з рюкзаком, вам точно сподобається!

Обираючи для своєї подорожі компанію «Поїхали з нами», ви отримуєте:

  • сучасні комфортабельні автобуси європейського зразка;
  • професійних гідів, які зберігають в пам’яті 1000 і 1 історію, якими вони охоче поділяться з вами;
  • досвідчених водіїв, які знають дороги Європи, як свої 5 пальців;
  • затишні готелі у всіх куточках світу зі смачним сніданком та міцною кавою;
  • і, звичайно, море позитивних вражень та емоцій, збережених на сотнях фотографій.

«Поїхали з нами» організовує захоплюючі та незабутні автобусні тури зі Львова в Європу. Маючи за спиною величезний досвід організації туристичних поїздок, ми знаємо, як спланувати неймовірний відпочинок. Приходьте та замовляйте подорож!