Iberotel Palace 5*

Дата туру: 12.02.2026

П'ятизірковий готель Iberotel Palace 5* в Шарм-Ель-Шейху, за 7 км від Naama Bay, неподалік від аеропорту Шарм-Ель-Шейху.

  • harchuvannja All (все включено)
  • cnavkazanaz1osobu на 2 осіб
  • perod 7 ночей
  • vilt1 з Кишинева
грн.96770
moon-light-51
moon-light-51
moon-light-51
П'ятизірковий готель Iberotel Palace 5* в Шарм-Ель-Шейху, за 7 км від Naama Bay, неподалік від аеропорту Шарм-Ель-Шейху.
Для гостей пропонують готельні номери Стандарт, Делюкс та Сьют. Кожен номер комфортабельний та затишний, з усім необхідним для приємного відпочинку та відповідно до стандартів 5*.
 
Навкоо Iberotel Palace 5* є красивий, доглянутий сад, відкритий басейн, поряд з яким розташовані шезлонги, сонцезахисні парасолі. На території є стоянка для авто, магазини, хімчистка, пральня, швидкісний інтернет, є послуги обслуговування номерів.
Для розваг є багато різного напряму занять: масаж, спортивні ігри, турецька бан, сауна, фітнес-центр, водні види спорту, працюють аніматори. За 10 метрів від готелю є власний піщаний пляж, де є шезлонги та парасолі.

circle-review
Залиште ваш відгук