Iberostar Sábila 5*

Дата туру: 10.12.2021

Iberostar Sábila – розкішний п’ятизірковий готель, розташований на острові Тенеріфе, в центрі курортної зони Коста-Адехе і першій лінії пляжу Фаньябе.

  • vilt1 з Києва
  • cnavkazanaz1osobu на 2 осіб
  • perod 7 ночей
  • harchuvannja All (все включено)
€2570
iberostar-sbila-5
iberostar-sbila-5
iberostar-sbila-5
iberostar-sbila-5

Iberostar Sábila – розкішний п’ятизірковий готель, розташований на острові Тенеріфе, в центрі курортної зони Коста-Адехе і першій лінії пляжу Фаньябе.

Всього у готелі  472 номери. У кожному з них представлено: ванна кімната, душ, кондиціонер, супутникове ТБ, телефон, міні-бар, сейф і лоджія.

До ваших послуг: відкритий басейн з підігрівом, паркова зона площею 1.500 м2, 4 конференц-зали, перукарня, магазин сувенірів, прокат автомобілів та велосипедів, автостоянка, екскурсійне бюро. Крім того, у розпорядженні гостей тренажерний зал і спа-центр Sensations, в якому можна замовити різноманітні оздоровчі і спа-процедури.

Серед спортивних розваг пропонується: навчання грі в теніс, сквош, більярд, водні види спорту на пляжі. А для того, щоб ви не сумували, є спеціальна анімаційна програма, професійні розважальні і шоу-програми.

На території готелю працює ресторан, у якому подають страви міжнародної кухні і декілька барів, зокрема, у лобі-барі з терасою і в барі біля басейну подають напої і закуски.

Прогулянка до району Пуерто-Колон з численними ресторанами, барами і нічними клубами займає 10 хвилин. До аеропорту Тенеріфе-Південний можна доїхати за 20 хвилин.


circle-review
Залиште ваш відгук