Aladdin Beach Hotel 4*
Дата туру: 04.01.2025
Aladdin Beach Hotel – престижний чотиризірковий готель, розташований у самому серці Хургади, неподалік від основних місць курорту. Готель має власний піщаний пляж, з якого відкривається мальовничий краєвид на Червоне море.
-
7 ночей
-
All (все включено)
-
на 2 осіб
-
з Кишинева
Aladdin Beach Hotel – престижний чотиризірковий готель, розташований у самому серці Хургади, неподалік від основних місць курорту. Готель має власний піщаний пляж, з якого відкривається мальовничий краєвид на Червоне море.
Готель складається з основної 2-поверхової будівлі, двох 2-поверхових корпусів та комплексу 1-поверхових бунгало. Усі 439 номерів обладнані ванною кімнатою, кондиціонером (охолодження та обігрів), телевізором, телефоном, феном, балконом або терасою.
Готель пропонує різноманітні розваги для гостей: два відкриті басейни (один підігрівається взимку), оздоровчий клуб та тренажерний зал, тенісний корт, настільний теніс (пінг-понг), пляжний волейбол, баскетбол, дартс, аеробіка, аквааеробіка, водне поло, фітнес-програми, уроки танців (латино чи східні), пляжні ігри та танці, олімпіади, пінні вечірки, нічні дискотеки, театральні програми: змагання, кабаре, танці, жива музика, DJ та багато іншого.
У готелі працює основний ресторан, 3 ресторани a la carte (італійської, монгольської кухонь і ресторан морепродуктів), а також 6 барів з різноманітними напоями і закусками.
Відстань від готелю до пляжу комплексу Alladin становить 600 метрів, а до Нової пристані для яхт – 16 км. Відстань до міжнародного аеропорту Хургади становить 9 км.