Знати все: найпопулярніші курорти Домінікани. Частина І

article-info

Вам вже набрид однотипний відпочинок на узбережжях європейських курортів? Набрид галас та засилля російських туристів в Єгипті та Туреччині? Тоді саме час купити тур в Домінікану. Адже, що може бути краще за Гаїті?

Якщо ви раптом підзабули, то Домініканська республіка займає більшу частину острова Гаїті, тобто вам гарантована бірюзова морська вода, біле узбережжя та райський відпочинок. Маленький бонус – вихідці з країн СНД рідко долітають до Домінікани.

Тож про приємне – поговоримо про кращі курорти республіки.

Пунта Кана, Домініканська республіка

За негласною традицією почнемо з найбільшого курорту Домінікани – Пунта Кана. Він розкинувся на розкішному березі Атлантичного океану. Саме тут знаходиться знаменитий пляж «Баунті», на який ми з жадібністю дивились з екранів телевізорів років 10 тому. Тож не забудьте зробити кілька селфі саме на тому березі.

Ще хороший пляж «Баварія». Пісок тут настільки дрібний, що більше схожий на борошно, а кораловий  риф захищає від високих океанських хвиль. Насолодитись спогляданням барвистих рибок можна навіть, якщо ви не встигли освоїти акваланг, достатньо маски для снорклінгу – видимість хороша, а морське дно біля коралового рифу буквально вирує життям.

Кілька слів про житло. Оскільки Пунта Кана був одним з тих місць, де зароджувався туризм в Домінікані, рівень комфорту для туриста тут найвищий. Є готелі всіх цінових категорій та з різним набором базових послуг.

Кап Кана, Домінікана

Курорт Кап Кана називають в Домінікані «раєм для багатих», це гламур і розкіш у всіх можливих проявах. Буквально весь курорт забудований 5-зірковими віллами та бунгало. Приватні басейни, спа-центри та фітнес-клуби, ресторани, в яких працюють мішленівські кухарі. 200 дорогих яхт і 200 комфортних катерів для потреб гостей. Розкішний список можна продовжувати ще довго.

Територія курорту закрита, жоден сторонній не потрапить сюди, адже спокій гостей надійно охороняється. В Кап Кані все зроблено не просто для зручності дорогих у всіх сенсах гостей, а для того, щоб на льоту ловити кожне їхнє бажання. І, звичайно, 8 кілометрів білосніжних пляжів стануть приємним бонусом.

Санто-Домінго

Санто-Домінго – столицю Домініканської республіки не можна назвати курортом у повному сенсі цього слова. Тут немає пляжів і достатньої інфраструктури. Але не згадати про це місто ми не могли. Туристи приїжджають сюди напливами з сусідніх курортів, щоб ближче познайомитись з культурою Домінікани.

Підвалини Санто-Домінго заклав ще Колумб, фактично це перше європейське місто побудоване на американському континенті. Багато древніх пам’яток збереглись і до наших днів: Будинок Колумба – Альказар де Колон, Собор Святої Марії – перший собор в Америці, фортеця Озам, Маяк Колумба – мавзолей знаменитого мореплавця, Парк трьох озер.

Санто-Домінго в Домінікані – це шалена суміш архітектурних стилів, від готики та романських ноток до ренесансу з відчутним нальотом карибських традицій. По місту приємно просто гуляти, як мінімум все в новинку і разюче відрізняється від традиційної і трошки заїждженої Європи. А якщо зазирнете в національний парк Ла-Калета, то зможете попірнати з аквалангом в унікальних озерах.

Бока-Чіка, Домінікана

Якщо вас сильно зацікавила столиця Санто-Домінго і ви точно впевнені, що одного дня на огляд її красот вам не вистачить, радимо обирати для відпочинку в Домінікані місто Бока-Чіка. Воно всього в 40 км від столиці. Це невеличкий морський курорт, який колись був рибацьким селищем (типова кар’єра для курорту). Ціни тут набагато демократичніші за Пунта Канта чи інші курорти-гіганти, а море так само бірюзове та прекрасне і свій кораловий риф є.

Ще цей курорт ідеально підійшов би для сімейного відпочинку, адже біля курорту мілка та спокійна вода, це майже, як купатись в басейні. Але є одне велике «але» – вночі Бока-Чіка перетворюється на величезну танцювальну тусовку, куди стікається молодь зі всієї Домінікани.

На цій позитивній ноті ми завершуємо сьогоднішню статтю. Про решту привабливих курортів Домінікани розкажемо в наступних публікаціях, тож не пропустіть. До нових зустрічей та починайте потроху пакувати валізи, Домініканська республіка та її фантастичні пляжі вже чекають!