Тихий та затишний Дахаб в Єгипті

article-info

Ніякий опис курортів Єгипту не зможе передати атмосферу, що панує в цьому райському містечку, де можна відпочити від нав'язливих благ цивілізації та метушні великих міст.

Дахаб – невелике колоритне містечко на північ від Шарм-Ель-Шейха на Синайському острові. За останні 30 років Дахаб з бедуїнського села на узбережжі Червоного моря перетворився в одне з популярних місць для активного відпочинку.

На відміну від галасливого Шарма, Дахаб в Єгипті сприяє розслабленню і активному творчому відпочинку. Саме за це його люблять туристи з мегаполісів.

Курорт приваблює не лише своєю автентичністю, це ще і місце, де збирається велика кількість людей, пристрасно захоплених віндсерфінгом, кайтом, фрідайвінгом і дайвінгом. Абсолютно різні субкультури з різною динамікою, емоціями і мовою, єдині лише в своєму прагненні до свободи та гармонії зі стихією.

8 причин чому варто поїхати в Дахаб

Варто купити путівку в Дахаб в Єгипті, якщо ви:

  1. Втомилися від міського шуму (інформаційного в тому числі) і хочете провести свою відпустку в тиші.
  2. Хочете, щоб зміна картинки допомогла якомога швидше відключити голову і, нарешті, емоційно розслабитися.
  3. Хочете жити відчути комфорт без зайвого шику та лоску.
  4. Прагнете відчути відпочинку, свободи, безпечно гуляти і насолоджуватися місцевим колоритом, а не бути готельним заручником.
  5. Мрієте загоряти на пляжі і милуватися краєвидом гір.
  6. Хочете пити фреші та поїдати кілограми морепродуктів за смішні гроші.
  7. Мрієте побачити красиву і загадкову природу «мертвої» пустелі.
  8. Хочете відкрити для себе таємну силу біблійського Синаю.

Чим можна зайнятись в Дахабі?

У нас одразу три готові сценарії вашого туру в Дахаб, тож обирайте до смаку.

1. Сценарій – паломницький. Синайський півострів – це священна земля. Саме тут за біблейським повір’ям Господь на горі Синай вручив Мойсеєві кам'яні скрижалі з десятьма священними заповідями.

Також в Синаї знаходиться один з найдавніших в світі безперервно діючих християнських монастирів, заснований в IV ст., монастир Святої Катерини.

Ці святині є постійним місцем паломництв. Вони наповнюють серце всеосяжним відчуттям безпеки і спокою. Подорож, з усвідомленням того, що ти знаходишся в намоленому не однієї сотнею років місці, живить душу.

Другий сценарій – пустельний. Краса Синайської пустелі неймовірна. Ви не повірите своїм очам, але «мертва» природа може бути багатогранною та мальовничою. Місце, де постійно гуляє вітер, оголюючи приховані піщаником рельєфи, які багато тисяч років тому були морським дном. Дуже рекомендуємо з'їздити в пустелю хоча б один раз. Особливо прекрасний Білий  каньйон.

Третій сценарій – підводний. Біля Дахаба є коралові рифи, тут можна з комфортом попірнати, але будемо чесні, в плані занурень, в Єгипті є більш мальовничі місця для дайвінгу, але, як один з варіантів відпочинку, дайвінг в Дахабі теж чудово підійде.

Четвертий – культурний. Дахаб в Єгипті – це чудова можливість познайомитись з місцевою культурою. Для того, щоб побачити життя місцевих жителів таким, як воно є, потрібно відректися від екскурсій і вирушити в самостійну подорож запилюженими дорогами курорту. Реальність можна побачити, лише зрезонувавши з неквапливим ритмом життя місцевих бедуїнів. Воно відкривається в тьмяному світлі догораючого багаття, коли наші думки вже загубилися серед яскравих зірок південного неба, і нам залишилися лише солодкість бедуїнського чаю на губах, звук прибою, шелест пальмового листя даху вашого бунгало…

Купуйте тури в Дахаб в Єгипті, щоб віднайти душевну рівновагу, а ми вам в цьому допоможемо.