Спокійна та затишна Таба в Єгипті

article-info

Тури в Табу в Єгипті мають, як прихильників, так і недоброзичливців. Одні розповідають про тутешню природу, тишу, приголомшливе Червоне море і близькість до Ізраїлю та Йорданії. Другі бурчать про віддаленість від великих аеропортів і майже повну відсутність розважальної інфраструктури. Ми ж кажемо про те, що все це справа смаку. Путівка в Табу не подарує вам розкішного шопінгу чи яскравого відпочинку в аквапарку, але тут є першокласні готелі, фантастична природа і немає натовпу туристів. Для когось це вже рай.

Що потрібно знати про Табу в Єгипті?

Таба – це прикордонний курорт Єгипту, вона межує з трьома країнами: Йорданією, Ізраїлем і Саудівською Аравією. Тож цілком можливо, що з номера свого готелю ви будете бачити, як займаються вогники Саудівської Аравії.

Таба, дійсно, усамітнений курорт. До найближчої курортної зони, Шарм-Ель-Шейху, 200 км. Зате тишу тут можна буквально вдихати з теплим густим повітрям.

Як і у більшості єгипетських курортів, тури в Табу актуальні весь рік. Температура повітря тут рідко опускається нижче +20, а гірський масив захищає курорт, як від пронизливих зимових вітрів, так і від виснажливої літньої спеки. Тому не дивно, що Табу часто рекомендують, як сімейний курорт.

Кілька слів про готелі Таби

Готелі тут першокласні. Крім того, курорт не надто забудований, тобто готельні комплекси знаходяться один від одного на пристойній відстані. І в них ідеально практично все, і сервіс, і харчування, і номери. А відсутність розважальної інфраструктури компенсується тематичними вечорами, які проводяться мало не щодня.

Окремо хочеться виділити готель Strand Taba Heights Beach & Golf Resort (Ex.Intercontinental Taba Heights) 5*, на території якого є солене озеро з справжніми морськими рибками.

4 причини купити тур в Табу

Причина перша: ви хочете комфорту

На першій лінії від моря розміщуються готелі найбільш популярних світових мереж, включаючи Hilton, Mövenpick, Miramar Resort, Marriott, Sofitel і Intercontinental. Рівень сервісу тут за замовчуванням бездоганний. Піщані пляжі мають пологий спуск до води, а готель забезпечує всім необхідним для комфортного відпочинку.

Причина друга: ви любите екскурсії

Таба стоїть на кордоні, що робить її ідеальною точкою для початку екскурсій в сусідні країни. Звідси мандрівники прямують в Ізраїль, до святинь християнства, їдуть на гору Мойсея в глибину Синайського півострова, або вирушають до древньої Петри на території Йорданії.

Найпопулярніший тур «Таба – Ізраїль» займає всього один день, з обов'язковим шопінгом в торгових центрах сусідньої країни. Приблизно опівночі туристів забирає автобус, потім перетин єгипетсько-ізраїльського кордону, який  займає 2-3 години, а далі – велика подорож по Ізраїлю.

Поїздка включає відвідування Мертвого моря, мечеті і церкви стародавнього Єрусалиму, Віфлеєму, а також занурення у води священного Йордану, щоб змити тяжкість життєвих буднів.

Також з Таби можна поїхати в галасливий і багатолюдний Каїр, на гору Мойсея на Синаї або до легендарної йорданської Петри, висіченої в скелях і сяючої у променях вранішнього сонця.

Причина третя: ви хочете усамітнення

І знову Таба до ваших послуг. Неймовірно тиха і затишна, вона приваблює гостей можливістю прогулятися уздовж узбережжя на світанку, посидіти на терасі готелю з келихом прохолодного вина, і потім заснути в м’якому ліжку під шепіт хвиль. Розбавити спокійний, млосний відпочинок в Табі допоможуть круїзи на катері та прогулянки верхи на верблюдах.

Причина четверта: ви хочете освоїти дайвінг

Таба в Єгипті – ідеальне місце для зелених новачків у дайвінгу.

Підводний світ навколо курорту – прекрасний в своєму різнобарв'ї: риби-папуги, риби-ліхтарі та плоскі рибки тезки кажанів. Тут же можна зустріти кальмарів і акул, змієголових мурен і поважних риб-наполеонів з капюшоном.

Якщо вам і цього замало, то навколо острова Фараонів, поблизу Таби є великий кораловий риф з тисячами морських мешканців.

Пропонуємо гарячі тури в затишну Табу в Єгипті. Приходьте до нас в офіс і мрія про розслаблену і тиху відпустку на березі моря, стане реальністю. Вже чекаємо, діє раннє бронювання!