Park Hotel Zdravets

Дата туру: 10.06.2020

Park Hotel Zdravets на курорті Золоті Піски в Болгарії з відкритим басейном на території та красивим виглядом, який відкривається з вікон готельних номерів.

  • perod 9 ночей
  • harchuvannja All (все включено)
  • vyyizd зі Львова
  • cnavkazanaz1osobu на 2 осіб
€358
park-hotel-zdravets
park-hotel-zdravets
park-hotel-zdravets
park-hotel-zdravets

Park Hotel Zdravets на курорті Золоті Піски в Болгарії з відкритим басейном на території та красивим виглядом, який відкривається з вікон готельних номерів. Неподалік від Park Hotel Zdravets знаходиться монастир Аладжа. Відстань до аеропорту Варни близько 17 км, тому дістатись туди дегко.

Територія готелю добре облаштована і гості можуть знайти для себе розваги до душі. Тут можна пограти в настільний теніс чи більярд, бадмінтон та інші ігри. Діти можуть розважатись на ігровому майданчику.Всі, хто забажає, можуть позасмагати біля басейну на шезлонгах.

В Park Hotel Zdravets є сприятливі умови для проведення часу на свіжому повітрі, адже тут обла штовані місце для пікніка, тераса для засмаги, красивий сад, де можна прогулятись. Для гостей допускається розміщення з домашніми тваринами.

Серед переліку готельних номерів можна знайти сімейні номери. В деяких з номерів встановлені кондиціонери, у всіх інших - вентилятори. Можна скористатись безкоштовною парковкою.

Park Hotel Zdravets дозволяє насолодитись природою, відпочити на свіжому повітрі, активно провести час, плаваючи в басейні чи граючи ігри та просто порелаксувати.


circle-review
Залиште ваш відгук