Lebed 4*

Дата туру: 30.08.2019

Lebed 4* - чотиризірковий готель у місті Святі Костянтин і Олена зі зручним розташуванням та комфортними умовами для проживання. Навколо готелю багато зелені, дерев, квітів, відстань до пляжу всього 150 метрів

  • perod 9 ночей
  • harchuvannja All (все включено)
  • vyyizd зі Львова
  • cnavkazanaz1osobu на 2 осіб
$754
lebed-4
lebed-4
lebed-4

Lebed 4* - чотиризірковий готель у місті Святі Костянтин і Олена зі зручним розташуванням та комфортними умовами для проживання. Навколо готелю багато зелені, дерев, квітів, відстань до пляжу всього 150 метрів. Готель Lebed розміщений серед пишної зелені, лише за 150 метрів від пляжу. Lebed Hotel дуже затишне та красиве місце, куди хочеться приїхати неодноразово.

На території є всі зручності для веселого часопроведення, тому, на дозвіллі можна відправитись в басейн, на пляж, пограти теніс чи подивитись розважальні програми від аніматорів. В барі поруч з басейном можна завжди випити освіжаючий напій, а в ресторані поснідати, пообідати і почереяти смачними стравами.

На території Lebed готеелю працює ще і фруктовий бар та кіоск з морозивом. На пляжі до послуг гостей є шезлонги, сонцезахисні парасолі, а для дітей в готелі облаштований майданчик для ігор. Можна відправитись і на екскурсію в місто Варна, що неподалік від готелю.

Відпустка на березі Чорного моря в Болгарії буде насиченою та приємною, якщо обрати для себе готель Lebed 4*.


circle-review
Залиште ваш відгук