Зважуємо плюси і мінуси відпочинку в Єгипті

article-info
Єгипет в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

Хочемо поставити жирну крапку в циклі оглядових статей про Єгипет (хоча це не означає, що ми в майбутньому не повернемось до цієї теми) і переконати всіх скептиків і перестраховщиків, які ще залишились, в тому, що купувати тури в Єгипет таки варто.

Отже, про найприємніше – плюси відпочинку в Єгипті, ну і трішки про мінуси, так би мовити, для контрасту.

Червоне море красиве
Красиве Червоне море

1. Важливо знайти туристичну країну, де ціни на путівки в Єгипет зі Львова настільки приємно вражають. Та, що там говорити, при правильному виборі туроператора, сезону і курорту тут можна відпочити навіть дешевше, ніж в Україні.

2. В Єгипет варто приїхати хоча б заради Червоного моря, навіть, якщо ви не вмієте плавати, поспостерігати за яскравими підводними мешканцями можна з підводної обсерваторії. Погодьтесь, саме словосполучення «підводна обсерваторія» вже інтригує.

3. Гарячі путівки в Єгипет зі Львова – це справжній рай для тих, хто любить різноманітні екскурсії, в Єгипті пам’яток стільки, що й за тиждень не обійдеш: долина Нілу, стародавня Олександрія, галасливий і різноманітний Каїр, Суецький канал, величні піраміди або загадкові сфінкси. Щорічно вони ваблять сотні бажаючих доторкнутися до шматочків історії.

4. Єгипет не залежить від сезону. Сюди можна приїзджати і влітку, і взимку. Клімат субтропічний і тропічний, повітря сухе, тому спека, навіть в літні місяці, переноситься не надто важко, і головне – море завжди тепле і ласкаве. Хіба не це потрібно для ідеальної відпустки?

Мінуси відпочинку в Єгипті

Єгипет вуличні торговці
Вуличні торговці Єгипту

А ось і ложка дьогтю в бочці з медом. Проте мінусів у Єгипті не так вже й багато. Якщо ви добре пориєтесь на форумах і туристичних блогах, то зрозумієте, що найбільше туристів дратує «бакшиш» або, простіше кажучи, чайові. Стара українська приказка: «Не помажеш – не поїдеш» повністю виправдовує себе в Єгипті. Давати чайові доведеться практично за все, будьте до цього готові.

Друга напасть Єгипту – це нав’язливі торговці, які будуть пропонувати вам всілякий мотлох за космічною ціною, не ведіться на подібні провокації.

 


Як би там не було, ідеальних курортів не буває, хоча Єгипет і суттєво до цього наблизився. Тому не думайте, а пакуйте валізи і їдьте на відпочинок. Ми впевнені, що ви залишитесь задоволені!