«Золоті піски» Болгарії – коли назва говорить сама за себе

article-info

«Золоті піски» в Болгарії – це 100% пляжний курорт. Мало хто знає, але він знаходиться на території однойменного національного парку. Територія парку просто величезна і включає прекрасні піщані пляжі, лісовий масив та заповідники з рідкісними видами тварин та рослин. А поміж всієї цієї краси з комфортом розмістились готельні комплекси і розважальні центри.

Кілька слів про інфраструктуру «Золотих пісків»

Загалом на курорті «Золоті піски» в Болгарії близько 50 готелів. Курорт позиціонується як сімейний, тому практично в кожному готелі є центри дитячого дозвілля, ігрові кімнати, працюють аніматори. Жоден пляж не обходиться без дитячих атракціонів (на біду батьківським гаманцям).

До слова, дорослі на пляжі теж нудьгувати не будуть: навчання в школі дайвінгу, політ на дельтаплані, стрибки з парашутом або прогулянка на водному велосипеді.

Родзинка курорту – басейни зі справжньою мінеральною водою. А ще «Золоті піски» порадують вас величезним аквапарком, відкритий у 2003 році він залишається найбільш відвідуваним місцем у містечку.

Культурне дозвілля в «Золотих пісках»

Як ми вже згадували, «Золоті піски» в Болгарії – це пляжний курорт, тому історичних пам’яток і туристичних маршрутів тут не надто багато. З того, що може зацікавити – монастир Аладжа на одному з пагорбів міста. Радимо не лише відвідати монастир, а й побродити навколо нього, адже в тій місцевості часто зустрічаються оригінальні наскальні розписи.

Якщо приїхали в «Золоті піски» з дітьми, варто навідатись в місцевий дельфінарій. Практично кожен день тут своя шоу-програма. Традиційно, за додаткову плату, з дельфінами можна сфотографуватись або навіть поплавати в басейні.

Популярним місцем прогулянок у є приморський парк. Спокійне, затишне місце з доволі правдоподібною копією Ейфелевої вежі з оглядовим майданчиком.

Якщо вам набридне засмагати на літньому сонечку, в околицях курорту є кілька цікавих місць.

Наприклад, виставковий комплекс «Чифліка» – це фактично музей під відкритим небом, де збережено побут і уклад життя болгар 100-річної давнини. Щось дуже схоже до київського «Пирогово» чи львівського «Шевченківського гаю». Тут часто проводять цікаві культурні заходи. Якщо пощастить, можна побачити справжнє болгарське весілля або ж хоча б поспостерігати за роботою місцевих ремісників. В музеї працює кілька чудових сувенірних магазинів. Обов'язковою частиною екскурсії є пікнік з найпопулярнішими стравами болгарської кухні.

Пізнавальною буде екскурсія в містечко Балчик, якому понад 2,5 тис. років. Тут збереглося дуже багато архітектури з різних історичних епох, навіть з античності.

Ще в Балчику є дуже гарний ботанічний сад, найбільший на Балканах. В ньому представлено більше 3 000 видів рідкісних рослин і квітів.

Загалом «Золоті піски» в Болгарії обіцяють спокійний, розслаблюючий відпочинок біля моря з можливістю поніжитись на пісочку і накупатись досхочу. Якщо це саме те, що ви шукаєте, то ми готові організувати для вас комфортний тур в Болгарію. Приходьте і ми оберемо варіанти.