Знайомтесь, Домініканська республіка

article-info

В часи, коли перед нами вже відкритий весь світ, Домініканська республіка все ще залишається свого роду екзотикою. Сьогодні ми пропонуємо познайомитись з нею ближче. 

Домініканська республіка – це екзотична країна, населення якої бере свій початок від африканських рабів, іспанських колоністів та місцевих індіанців. Державна мова тут іспанська, більшість населення – католики, хоча кожен має право обирати своє віросповідання. 

Домініканська культура глибоко патріархальна, тобто голова сім’ї завжди чоловік і це накладає свій відбиток на повсякденне життя. Ви одразу це відчуєте, коли приїдете і поспілкуєтесь з місцевими.

Особливості менталітету місцевих жителів

Домініканці дуже відкриті у спілкуванні. Вони вважають цілком нормальним питати про особисте при першій же зустрічі. Причому під час розмови співрозмовник може стояти до вас ну дуже близько. Відсуватися не варто, це розціниться, як грубість і небажання вести бесіду. Учасники розмови часто торкаються один до одного. При цьому зберігається прямий зоровий контакт, який показує зацікавленість в розмові і співрозмовнику.

 

В цілому домініканці справляють враження щасливих, гостинних, доброзичливих і завжди готових прийти на допомогу людей. Якщо йдете в гості, в якості подарунку можна принести шоколад. 

Місцеві жителі дуже багато уваги приділяють зовнішньому вигляду, адже окрім першого враження, зовнішні атрибути багато говорять про соціальний статус і успіх людини. Тут полюбляють яскравий одяг та цінують дизайнерські речі. Якщо вас запросили на вечерю, одягайтесь максимально красиво та елегантно, господарі дому це оцінять. 

Музика – це невід’ємна частина життя Домініканської республіки. Вона лунає максимально голосно і практично звідусюди: з кожної хати, магазину, автобусу і просто з двору. Вечорами люди нерідко виходять танцювати на вулиці. В останні роки тут часто можна почути реггетон і хіп-хоп, але не забувають і про класичну сальсу, бачату та меренге. Взагалі, саме ця країна вважається батьківщиною танцю меренге. Це танець під швидку музику, в якій використовується барабанний ритм. Рухи танцю віддають еротикою, а тексти пісень неоднозначні. 

Для домініканців сім'я є надзвичайно важливою. Зазвичай тут живуть великими родинами. Коли діти виростають і починають самі заробляти, вони завжди віддають частину грошей своїм батькам. Рішення стосовно бюджету зазвичай приймає старший чоловік сім'ї.

 

Що потрібно знати туристу, вирушаючи в Домініканську республіку?

1. Перед поїздкою в Домініканську республіку краще вивчити кілька загальних фраз іспанською. Більшість місцевих не говорить англійською мовою. І чим далі від великого міста, тим менше шансів знайти такого співрозмовника. 

2. По приїзді краще обміняти частину грошей на місцеву валюту, адже багато готелів та ресторанів не приймають долари чи євро або приймають за не надто вигідним для вас курсом.

3. Ні в якому разі не пийте воду з під крану, лише бутильовану, куплену в магазині. В ресторанах запитуйте, як саме вони очищають воду для напоїв. Не купуйте кокосову воду на вулицях. Необережність може коштувати вам кількох днів відпочинку через банальний розлад шлунку. 

4. Тут прийнято запізнюватись на півгодини, а то і на годину, тому не нервуйте, розслабтесь і спокійно вливайтесь в розмірений тропічний ритм життя. 

5. Тут не прийнято їсти перед співрозмовником. 

6. В темний час доби не ходіть самі містом – це прямий шлях до неприємностей. В день на людних вулицях пильнуйте за гаманцем. Місцеві злодюжки вираховують туриста з першого погляду.

 

Ми організовуємо яскраві тури в Домініканську республіку. Хочете відкрити для себе нову екзотичну країну? Тоді ласкаво просимо, приходьте до нас в офіс і ми забронюємо для вас місце на найближчий виїзд. Гарантуємо море вражень та позитивних емоцій!