Життя створене для насолоди… або чого чекати від відпочинку в Іспанії?

article-info
Життя створене для насолоди… або чого чекати від відпочинку в Іспанії?

Є на світі місце, де 280 днів у році сяє сонце, де замість повітря люди дихають  чистою пристрастю. Над ними не небо, а безодня, тут полум’яне сонце назавжди залишило свій відбиток у їхніх серцях. Це батьківщина Дон Кіхота, Гауді, Лорки, Кармен. Звичайно ж ми говоримо про сонячну Іспанію.

Іспанці й справді живуть пристрастями, купаються в них, всотують кожною частинкою своє темпераментної душі. Життєве кредо цих надзвичайно запальних і життєрадісних людей: «Життя створене для насолоди, а не для страждань». Люди тут живуть без комплексів і не приховують своїх емоцій! Іспанці рідко думають про завтрашній день і насолоджуються кожним моментом! Саме тому відпочинок в Іспанії настільки популярний. Він ніколи не буває нудним!

Полум’яне фламенко

Полум’яне фламенко
Полум’яне фламенко

Якщо ви запитаєте, як виглядає іспанська душа, то вам скажуть, що вона схожа на трепетне фламенко. Цей танець як пісня, а пісня як життя…

Танець мовби фліртує з глядачем з першого акорду, з першого, ледь помітного поруху рук. Він заворожує і манить своєю тендітністю і витонченістю, які в одну мить змінюються бурхливою пристрастю і темпераментом. І ось ви вже не помітили, як музика огорнула вас теплим серпанком мелодії, а запальний ритм зве з собою в танок. Фламенко завжди наповнене життям і живими емоціями. Один раз побачити справжнє фламенко – значить закохатись в нього на все життя.

Небезпечна, але від того не менш захоплююча іспанська корида

Іспанська корида
Іспанська корида

Корида – це візитна картка Іспанії, відоміша хіба що іспанська Барса)) Саме на час проведення цього унікального змагання туристи масово скуповують тури до Іспанії, адже таке треба бачити на власні очі, переживати ці емоції. Коли подих мимовільно завмирає, погляд невідступно стежить за битвою двох непримиримих ворогів – бика і сміливого тореадора. Серце раз по раз пропускає удари, коли тореадор опиняється в небезпечній близькості до смертельного рогу звіра і знову з посмішкою вислизає з обіймів небезпеки…

Оскільки іспанці не обділені природною театральністю, то корида – це ще й неперевершене шоу. І хоча навколо гуманності цього змагання не вщухають суперечки, ми впевнені, що корида – вічна, як і сама Іспанія.

Справжній вибух смаку – іспанська кухня!

Життя іспанців по вінця наповнене пристрастю, а де є пристрасть, там нема місця для практичності і послідовності, тому місцева кухня – це суцільна імпровізація!

Основні страви, які ви маєте спробувати в Іспанії – це паелья, гаспачо і тортилья. Причому єдиного «основного» рецепту цих страв просто не існує в природі. Кожна господиня додає в нього щось своє, в залежності від смаку та… настрою)) І що найдивовижніше – блюдо завжди смачне!!! Хоча тут одне з двох: або ви закохаєтесь в іспанську кухню раз і назавжди, або зупинитесь на дегустації лише одної страви…

Нектар богів – іспанське вино

Нектар богів – іспанське вино
Нектар богів – іспанське вино

Іспанці п’ють вино літрами, на сніданок, обід та вечерю. І не дивно, адже воно тут божественне. По суті, не так і важливо що ви оберете – ароматне вино Ріохи, що витримується в дубових бочках, або м'яке Ламанчі – улюблене вино Дон-Кіхота, або міцний витриманий херес – найстаріше іспанське вино. Одне можемо сказати точно – ви не помилитесь у виборі!

Життя як суцільний карнавал

Відпочинок в Іспанії – це як феєрверк, який з’являється нізвідки))). Бо темпераментні іспанці здатні перетворити навіть маленьке свято в карнавал. Тільки вони вміють так відчайдушно кидати один в одного помідорами і при цьому називати це святом. Або доповнювати «свято вогню» феєрверками та стріляниною. Або виносити з моря Святу Кармен у супроводі найкрасивішої дівчини міста: вона все життя буде пишатися, що в День Святої Кармен стала королевою.

 

Щось по-справжньому підкупає в тій майже дитячій пристрасті, з якою іспанці кидаються на вітряні млини, в тій радості, з якою вони вірять в диво, в тій гіркоті, з якою вони співають свої пісні….

 

П’янка і барвиста Іспанія чекає на вас. Вона прийме вас у свої обійми і назавжди залишиться в серці. Тому не вагайтесь, замовляйте тур в Іспанію – це шлях до вашої мрії!