Запрошуємо на пішу прогулянку Барселоною

article-info

Запрошуємо вас на незвичайну прогулянку вулицями та кварталами Барселони. Ви побачите її різною: похмурою і готичною, романтичною і повітряною, дивакуватою і екстравагантною, шумною та веселою. Проходячи квартал за кварталом, з кожним кроком ви будете закохуватись в це місто.

Але досить розмов, починаємо нашу довгу пішу прогулянку заплутаними лабіринтами вулиць та кварталів, адже, в Барселоні є на що подивитись.

Сучасна Барселона – квартал Екзампль

Якщо піднятись від площі Каталунья, серця Барселони, вгору, ми потрапимо до одного з найбільш сучасних та модернових районів міста. Безкінечні брендові бутики, розкішні магазини, гламурні кафе та дорогі ресторани. Але нас цікавлять не вони (хіба що трохи згодом), ми прийшли сюди у пошуках творінь легендарного Гауді. Тож не поспішаючи, прогулюємося вгору широкою та елегантною торговою вулицею «Пасео Грація» і уважно вивчаємо навколишні будинки. Роботи Гауді ви впізнаєте за химерними плавними лініями та вигинами.

Похмура Барселона – Готичний квартал та квартал Raval

Готичний квартал, мабуть, найвідоміший в Барселоні. Стара та похмура Барса з величним Катедральним собором, який просто пригнічує своїми масштабами. Без знайомства з цією автентичною історичною частиною ваше враження про місто буде неповним. Запрошуємо побродити безкінечними вулицями та провулками, почути десятки мов та діалектів, які звучать звідусюди. На вузьких, звивистих вуличках Готичного кварталу живе справжня Барса.

Праворуч від Готичного кварталу розташований один з найвідоміших в Європі бульварів de Ramblas і квартал de Raval з Музеєм сучасного мистецтва Barcelona Museum of Contemporary Art.

Богемна Барселона – квартал El Born

Після галасливого та людного центру хочеться тиші та спокою, тому ми вирушаємо в один з найбільш затишних та мальовничих кварталів Барселони – El Born. Потрібно йти від старого міста в напрямку міського парку Parcdela Ciutadella.

El Born – це молода і богемна Барселона. Завдяки майже унікальному поєднанню близькості Готичного кварталу, розкішного пляжу та одного з найкрасивіших парків міста, квартал припав до душі екстравагантній публіці: митцям різного штибу та студентам. Богемна тусовка почала виставляти тут свої роботи і відкривати магазини. Квартал бурхливо розвивався і дуже скоро з’явились гроші на реставрацію фантастично красивих будинків.

В El Born розташовані найвідоміші музеї, наприклад, Музей Пікассо або Музей шоколаду. А ще тут дуже багато затишних ресторанчиків, де можна поїсти національних страв за розумні гроші.

Гурманська Барселона – квартал Barceloneta

Барселонета – це старий каталанський рибний квартал, розташований між старим містом і пляжем. Тож не дивно, що тут найкращі рибні ресторанчики та тапас-бари в місті. Прямуючи по бульвару на північ, ми потрапимо на пляж Port Olimpica, де можна поласувати кальмарами та креветками на терасі одного з ресторанів, милуючись морським прибоєм.

Химерна Барселона – форт Montjuic

Від Барселонети по канатній дорозі через порт ми перебираємо на інший кінець міста, щоб помилуватись краєвидами з гори Montjuic, вона ж Єврейська гора. Наш обов’язковий пункт прогулянки мініатюрне селище Poble Español побудоване з використанням майже всіх архітектурних стилів іспанських провінцій. Тут є прекрасний Національний палац Palau Nacional Пласа де Еспанья і старовинне кладовище на самому вершечку гори.

Барселона з висоти пташиного польоту – Mirador Colonpanorama

Закінчимо ми свою подорож на бульварі La Rambla, де стоїть 60-метрова колона зі статуєю Колумба. Це знакове місце для Барселони.

Лайфак: незважаючи на те, що пройти повз колону практично неможливо і вона притягує увагу величезної кількості туристів, не всі знають, що в колоні є ліфт. Згори відкривається захоплюючий панорамний вид на Барселону і її порти.

Ось і закінчилась наша маленька прогулянка Барселоною. Наостанок, хочемо побажати вам – мрійте і подорожуйте – це єдині речі варті уваги. До нових зустрічей!