Заключна стаття про цікаві пам’ятки Греції. Цього разу ми розкажемо, як зробити цікавим та пізнавальним відпочинок в Греції з дітьми.

article-info

В цій країні дуже люблять дітей, тому яскравий динамічний туризм розрахований не лише на дорослих, а й на малюків. До того ж такий різносторонній підхід приносить непогані прибутки.

Отже, куди повести дитину на відпочинку в Греції? 

Аквапарки

Класичний варіант – це хороший аквапарк. Один з найбільших в країні знаходиться на о. Крит – це Water Sity. Площа аквапарку становить 80 000 кв. м. Він виконаний в античному стилі і тут зібрано 30 атракціонів для дітей різного віку, а, як відомо, дорослі це теж великі діти.))) 

Фаворити – це тарзанка, циклони і водні труби. Також тут є басейн з штучними хвилями до 1,5м і 40-метрова штучна річка.

Ще один аквапарк, вартий уваги, знаходиться на о. Корфу Aqua Land – це величезна кількість гірок, зокрема знаменитий атракціон «Камікадзе», а також кілька басейнів та джакузі під відкритим небом. Фішкою аквапарку є величезна кількість тропічних рослин. Парк буквально потопає в зелені.

Тематичні парки

Відпочинок в Греції можна розбавити відвідуванням тематичних парків. Почнемо знову з класики луна-парк Allou Fun Park. Батькам варто знати, що більшість атракціонів є досить екстремальними, але абсолютно безпечними. Врешті-решт, ви можете просто покататись на Чортовому колесі.

Парк «Лабіринт» на околиці Херсонесу. Парк унікальний і дуже тематичний, як ви вже зрозуміли з назви, він виконаний у вигляді лабіринту. 

Ваша дитина зможе легко побувати у ролі Тесея, вдосталь поблукати садовими доріжками і врешті перемогти Мінотавра, а заразом і підучити історію Древньої Греції.

Площа парку 1300 кв. м. Протяжність самого лабіринту – близько 1км. На маршруті є підказки – це невеликі вежі, на які можна піднятись і оглянути місцевість. Ви самі вирішуєте користуватись підказками чи ні, але якщо ваша дитина пройде лабіринт за відведений час, то отримає приз. В лабіринті навіть мінотавр є, щоправда, він абсолютно безпечний. Ще один сюрприз – кожен день конструкція лабіринту змінюється. 

Окрім тематичного квесту, парк Лабіринт пропонує майданчик для міні-гольфу, перегони на квадроциклах, уроки верхової їзди, стрільби з лука та уроки гончарства. Малюкам сподобається міні-ферма, а знавці кулінарії з цікавістю навідаються в органічний сад, де ростуть пряні трави Криту. 

Павичий ліс Плака – це унікальний природний заповідник на о. Кос, де у своєму природному середовищі, живе величезна кількість павичів. Звідки вони тут взялися точно не відомо, але обжились вони добре. Кажуть, що колись сюди завезли кілька особин, а вони так вподобали цю місцину, що швидко розмножились. А ще існує легенда, що павич – це священний птах богині Гери і з'явився він на світ саме в Елладі. 

Про те, що ви рухаєтесь в бік парку, ви почуєте з далеку. Павичі досить голосні птахи і їх «розмови» нагадують котяче нявкання. Самі птахи, хоч і дикі, але не бояться людей, бо туристи вже добре їх прикормили. Особливо сміливі можуть їсти прямо з рук. Уявіть, наскільки яскравим буде відпочинок в Греції, якщо ваша дитина зможе погодувати пташок. Проте будьте пильні птахи можуть клюнути необережних туристів. 

А ще ви зможете зробити безліч чудових фото, адже павичі не соромляться демонструвати свої розкішні хвости. Компанію птахам в хвойному гаю складає велика кількість котів, а на болоті живуть справжні черепахи. Всю цю живність регулярно підгодовують туристи. 

Гай Плаки відкритий з 6 ранку до 7 вечора. Проте врахуйте, що дорога до гаю проходить через територію діючого військового полігону, тому вона може бути закрита в будь-який момент і без попередження.

Ненудні музеї

Відпочинок в Греції доводить, що музеї можуть бути цікавими. Наприклад, Дитячий музей в Афінах, де є безліч інтерактивних виставок: експерименти з мильними бульбашками в «мильній кімнаті», розв’язання завдань в «кімнаті Піфагора» та ін. Музей природної історії на Криті присвячений природним чудесам. 

Музей має 5 тематичних поверхів. Загальна його площа перевищує 3500 кв. м.

Дітям надовго запам'ятаються експозиції з флорою та фауною східного Середземномор'я. Оскільки більшість експонатів органічно вписано в масштабні діорами, таку інформацію діти сприймають з цікавістю та краще запам'ятовують.

Ось таким пізнавальним може стати відпочинок в Греції з дітьми. Приходьте в наш офіс і ми все організуємо якнайкраще. Яскравих вам подорожей та приємного відпочинку. До нових зустрічей!