За що варто любити Барселону, розповідають бувалі туристи

article-info

З Барселоною все просто: або ви закохаєтесь на все життя, або не порозумієтесь з цією норовливою красунею. Перевірити теорію можна лише одним способом – поїхати туди.

То, за що ж туристи люблять Барселону?

1. За відчуття свята 

Відпочинок в Барселоні – це феєрверк, фестивалі тут слідують за святами, свята змінюються фестивалями, і так без кінця. Не важливо, що це – маленька виставка, камерний концерт, про який знають лише місцеві, чи грандіозний фестиваль, який збирає у себе півсвіту – іспанці знають, як організувати гулянку. 

Одним з найатмосферніших фестивалів Барселони є хода волхвів. Увечері 5 січня на вулиці міста виходять вбрані в старовинні костюми місцеві мешканці. Це виглядає урочисто і трошечки містично, коли легенький морозець пробігає під шкірою, а подих тремтить від зачудування. Помилуватися незвичайною процесією збираються всі містяни.

У серпні проходить одне з найвеселіших і улюблених місцевими жителями свят – «Фієста Мажор». В цей час вулиці міста та площі «обростають» барвистими гірляндами. А в кварталі Грасія на всіх бажаючих чекають наїдки, напої, веселі музики та безкоштовні вистави під відкритим небом. 

2. За багату історію 

Барса –райське місце для любителів всіляких екскурсій. Перерахувати і обійти всі історичні та архітектурні пам’ятки міста, культурні заклади і парки для піших прогулянок просто нереально! 

3. За велику кількість потаємних місць 

Щоб відпочити від натовпу туристів в Барселоні, достатньо загубитись на алеях парку Діагональ Мар або парку Гуель. Про них знають лише місцеві. 

А найефектніша вечірня ілюмінація вмикається на стінах башти Агбар. Башта перетворюється чи то на барвистий гейзер, чи то на яскравий фонтан. Це варто побачити! 

Справжній дух Барселони можна відчути на місцевих ринках. Один з них Сант-Антоні, який знаходиться в історичному районі Раваль. Незвичний ринок тим, що розміщений в старих вагонах потяга, які реставрували та прикрасили розписами.

Маленькі хитрощі туристів в Барселоні

Наостанок, маленькі хитрощі для туристів, які приїжджають в Барселону вперше: 

1. Купіть газету «Guiadel Ocio». В ній, зазвичай, друкують інформацію про майбутні культурні заходи та екскурсії. Газета продається майже в кожному кіоску з пресою. 

2. В Барселоні прийнято вечеряти дуже пізно. Тому кожен поважаючий себе ресторан відкривається не раніше 21:00. Звичайно, останніми роками ця традиція почала зникати і ресторани підлаштовуються під європейський спосіб життя, але вже ж цей нюанс треба врахувати.

3. В кафе чи ресторані не варто займати перший-ліпший вільний столик, відповідне місце вам вкаже офіціант – така тут традиція. 

4. Фанатам екскурсій варто купити проїзний квиток на екскурсійний автобус, який з раннього ранку і до пізнього вечора курсує по місту. Квиток розрахований на добу і коштує приблизно 16 євро.

Запрошуємо на відпочинок в яскраву та променисту Барселону. Влітку екскурсії можна легко поєднувати з відпочинком на морському узбережжі! Приєднуйтесь!