Яскравий та дорогий Ель Медан в Тенеріфе

article-info

Ель Медан – курорт на Тенеріфе і одне з наймальовничішихмісць атлантичного узбережжя. На вас чекає ледачий відпочинок біля океану, неспішні прогулянки, посиденьки в симпатичних кафешках і розкішні вечері в маленьких рибних ресторанах під гуркіт хвиль. Це дорогий і вишуканий відпочинок на Тенеріфе, який залишить приємний слід у вашій пам’яті на все життя.

Ель Медан – це один з найпівденніших курортів Тенеріфе. Він найближчий до аеропорту Tenerife South.

Що особливого в Ель Медані?

Це місце припаде до душі неординарним і вільним від стереотипів людям. Відпочинок в Ель Медані люблять серфери і кайтсерфери за розкішні хвилі та практично постійний вітер, нудисти – за великий пляж Ла Техіта біля підніжжя гори Роха, романтики – за безкінечні прогулянки узбережжям під шум прибою,   фотографи – за непопсову красу природи, за світанки і заходи сонця, гурмани – за можливість повечеряти наодинці з океаном без натовпу пакетних туристів.

Відпочинок в Ель Медані не розрахований на масового туриста. Тут всього кілька готелів і приватні апартаменти, зате в кроковій доступності від океану і з неперевершеним сервісом. Це курорт для тих, хто цінує ексклюзивність і особистий простір.

Пляжі Ель Медан і гора Роха

Перша родзинка – всі природні пляжі Тенеріфе вкриті чорним піском, адже острів вулканічного походження. Щоправда, є і пляжі з класичним золотистим піском, але його вже завозили з Сахари.

З Ель Медан все не так просто. Місцеві пляжі мають світло-жовтий колір і вважається, що пісок сюди надуло вітром із Сахари чи це справді так, невідомо, але все може бути...

Якщо стояти обличчям до океану на центральній площі міста, то навпроти буде головний пляж «Ель Медан», а праворуч невеликий пляж «Плайя Чіко», хоча пляжем його можна вважати умовно і тільки під час відливу.

Зліва від центру, якщо дивитися на океан, є кілька пляжів. На вашу увагу  заслуговує затишний пляж «Пелада» на сході півострова. Це місце ідеальне для того, щоб зустріти тут світанок з келишком вина.

Праворуч від центрального пляжу знаходиться гора Роха (Червона гора). Червоною вона стає променях призахідного сонця, звідси і назва. Видовище надзвичайно гарне.

Насправді, Червона гора – це вулкан, згаслий багато сотень років тому. Він піднявся з морського дна, а лава, яка повільно застигала в океанічних водах, поступово утворила півострів.

Зараз гора Роха – головна пам'ятка півдня Тенеріфе і Ель Медану, зокрема. Гора невисока. Всього 200 метрів, тож ви легко зможете піднятись до самого кратера. Для максимальної зручності тут навіть прокладена пішохідна доріжка нагору. Особливо красиво нагорі перед заходом сонця, коли прибережні дюни зафарбовуються в червоний колір.

По обидва боки від гори Роха розкинулись два пляжі. Варто знати, що з правого боку гори, якщо стояти до неї обличчям, знаходиться довгий і напівпустельний нудистський пляж – Ла Техіта. Це, щоб вас раптом не шокував вид повністю оголених людей.

Другий пляж біля підніжжя – це Монтана Роха, теж доволі пустельний, але затишний і красивий, особливо ввечері. Саме звідси починається маршрут на верхівку вулкану. Ще одна фішка пляжу – військові бункери часів Другої світової війни, які відмінно збереглися. Від центру курорту сюди не більше 40 хв. пішки, але пляж однозначно вартий того, щоб сюди прийти.

Де погурманити?

Як і більшість морських курортів, Ель Медан славиться своїми рибними ресторанами. Але відпочинок в Тенеріфе дорогий, зокрема і в питаннях харчування.

Проте, ми, здається, вирішили основний запит туристів: «де смачно і недорого поїсти на Тенеріфе з видом на океан». Зліва від головного пляжу, на крихітному пляжі Playa Chiko є парочка чудових рибних місць. Вони трохи пошарпані і без розкішних білих скатертин, але в метрі від лінії прибою, тут є свіжа риба і морепродукти, відкрита тераса і вид на гору Роха. Кухня в цих ресторанчиках  просто розкішна.

Крім фотогенічної гори Роха, ще одна фішка Ель Медану – кайтсерфери, які підкорюють хвилі. Це видовище, яким можна милуватися нескінченно довго. Це навіть захопливіше за класичний серфінг. Всі ці різнобарвні повітряні змії (кайти) – неймовірно круто!

Словом, якщо любите спокійний розмірений відпочинок, не подобаються стандартні пакетні пропозиції «все включено», то Ель Медан на Тенеріфе – ідеальний варіант іспанської відпустки. Це цілком самодостатня локація на тиждень з поїздками по околицях. Острів Тенеріфе компактний, дороги відмінної якості, пам'яток вистачить на кілька поїздок.

Якщо хочете здійснити свій маленький вояж на Тенеріфе, ми готові все організувати з максимальним комфортом. Дзвоніть та приходьте в наш офіс. Поставте яскраву крапку цього літа!