Які плюси у відпочинку в Туреччині?

article-info

Якщо вірити прогнозам експертів, то відпочинок в Туреччині буде  одним  з найбільш затребуваних на туристичному ринку. Особливо враховуючи, що Європа не поспішає відкривати кордони або ж обіцяє в’їзд лише після введення єдиного паспорту вакцинації.

Чому  відпочивати в Туреччині безпечно?

Туреччина однією з перших почала розбудовувати систему, покликану захистити майбутніх туристів. Готелі, ресторани та транспорт отримали жорсткі вимоги щодо карантину, очищення приміщень, дотримання дистанції та маскового режиму.

На сьогоднішній день в Туреччині працюють лише ті готелі, які отримали сертифікат безпечного туризму. Як правило це великі комфортабельні готельні комплекси. Адже маленьким готелям не вигідно відкриватись, враховуючи, що заселеність номерів має не перевищувати 60%.

Чи заважають заходи безпеки відпочивати?

Карантинний режим не особливо вплине на ваш відпочинок в Туреччині. Все, як і вдома – маска в людних місцях та в закритих приміщеннях, скрінінг температури та санітайзери при вході в готель чи ресторан. Вас ніхто не буде змушувати вдягати маску, скажімо, на пляжі.

З головних новинок – відсутність звичних ключ-карт. Щоб потрапити в номер, тепер потрібно відсканувати QR-код. На основі QR-коду також працюватимуть кондиціонер, телевізор та інша електроніка. Все, щоб максимально зменшити фізичний контакт з навколишніми поверхнями.

Інше нововведення стосується харчування. Буде повністю відмінене самообслуговування під час сніданків та інших прийомів їжі. Зокрема всі страви на тарілки будуть накладати виключно офіціанти та подавати її до столу. Це саме стосується напоїв. На час  карантину Туреччина  переходить на використання одноразового посуду.

Страховка та ціни на тури до Туреччини

Головне питання – вартість відпочинку в Туреччині. Як не дивно, але карантин мало вплинув на формування цін. В загальному вони тримаються на минулорічному рівні.

Цього року страховий поліс має покривати лікування COVID-19. Страховку можна оформити онлайн, поцікавитись щодо неї у свого туроператора або ж оформити вже по прильоті в самій Туреччині. Крім того, прямо в аеропорту можна пройти ПЛР тест (як правило, він дешевший, ніж в Україні), результат буде готовий за 4 години.

Плюси відпочинку в Туреччині під час карантину

Карантин приніс свої переваги для турів в Туреччину з України. Оскільки існують вимоги щодо наповненості готелів, а також через те, що частина туристів все ж боїться летіти на відпочинок за кордон, в Туреччині дихається набагато вільніше. Більше простору на пляжах, відсутність черг і будь-якого натовпу, відсутність величезних туристичних груп біля визначних пам’яток. Ви маєте змогу побачити Туреччину без вже звичного для неї галасу, такою, якою її бачать місцеві в низький сезон.

Компанія «Поїхали з нами» вже відкрила раннє бронювання в Туреччину. Скористайтесь чудовою можливістю безпечного та комфортного відпочинку, замовте тури в Туреччину з України. Чекаємо вас в одному з своїх офісів, щоб підібрати кращий з доступних варіантів. Приходьте!
                
Детальніше
Bosphorus Sorgun Hotel 5*

47705грн.

Bosphorus Sorgun Hotel 5*- стильний, сучасний та розкішний п’ятизірковий готель, розташований на березі моря у місті Сіде, що в Туреччині.
Детальніше
Q Premium Resort 5*

46718грн.

Q Premium Resort 5* – вишуканий готель, розташований в курортному містечку Окурджалар, на самому березі моря, в 35 км від міста Аланія та 85 км від аеропорту Анталії.