Walking Street, Альказар-шоу, тайський масаж та інші сюрпризи Паттайї

article-info
Таїланд Паттайя
Паттайя, Таїланд

Все екзотичне і екстраординарне ми залишили наостанок, адже Паттайя в Таїланді недарма вважається краєм насолод. Врешті-решт відпочити біля моря ви зможете на будь-якому курорті, а от прогулятись по go-go барах, потрапити на найвідоміше в світі травесті-шоу і відчути на собі неперевершений вплив справжнього тайського масажу лише в Паттайї. Отже, поговоримо про розваги для дорослих в Паттайї (нічого забороненого, кримінального чи непристойного в статті не буде, обіцяємо!).

Нічні клуби Паттайї

Паттайя клуби
Клуби Паттайї

З настанням ночі Паттайя перетворюється на бразильський карнавал: випивка ллється рікою, з усіх закутків долинають клубні баси і всюди веселі люди, які вже трохи напідпитку.

Вночі всі дороги Паттайї ведуть Walking Street. Яким би перенасиченим і бувалим туристом ви б себе не вважали, Walking Street однозначно вас шокує. Численні лотки з вуличною їжею, дівчата go-go, факіри і гнучкі артисти, заклинателі змій, трансвестити і ще багато-багато чого неоднозначного. Може й не дарма журналісти охрестили Walking Street сучасним Содомом. Хоча все залежить від точок зору і цілей, з якими ви сюди прийшли.

З нічними клубами в Паттайї проблем не буде. Відпочинок всіх напрямків, смаків і… орієнтацій.

Найбільше місцевий колорит відчувається, звичайно, в центрі. Найкращі нічні клуби розташовані вздовж Паттайя-Секонд-роуд, Паттайя-Біч-Роуд. Особисто ми рекомендуємо клуби Lima Lima і The Play.

Що стосується дискотек, то найпопулярніші знаходяться на Walking Street. Є вони і на окраїнах, але такі заклади зазвичай не мають власних танцювальних майданчиків, хоча й компенсують брак вільного місця цікавішою розважальною програмою. Вирішувати вам.

Ну і трошки про пікантне. Не секрет, що багато туристів їде в Таїланд, щоб відвідати відомі на весь світ go-go бари. Дійсно, в Паттайї не проблема знайти супутницю на вечір. Тут успішно працюють цілі квартали з go-go барами – Сой 8, Сой 7 і Сой Йодсак (останній орієнтований саме на секс-туризм). Зверніть увагу на мережу клубів Living Dolls, Coyotes, Airport, Lollypop. Ціни тут вищі, але натомість є гарантія, що добре проведений вечір не матиме негативних наслідків.

Альказар-шоу в Паттайї

Паттайя шоу Альказар
Альказар-шоу в Паттайї

Альказар-шоу або, більш зрозумілою мовою, травесті-шоу – це візитна картка не лише Паттайї, а й Таїланду в цілому. Ставлення до нього неоднозначне: у одних туристів воно викликає відразу, іншими – керує цікавість, а деякі отримують справжню естетичну насолоду від яскравого та барвистого шоу. Іти чи не йти на шоу трансвеститів в Паттайї – вирішувати вам. Одне можемо сказати точно – без Альказар-шоу ваше уявлення про Таїланд буде неповним.

Самі тайці до подібних шоу ставляться досить по-філософськи. Якщо слідувати за їх віруванням, людина має 5 життів, то чому б не провести одне з них, виступаючи у травесті-кабаре, тим самим матеріально забезпечуючи свою сім’ю?

Тих, хто чекає від Альказар-шоу чогось еротичного і непристойного, одразу розчаруємо, такого ви тут не побачите.

Це яскраве, артистичне, театралізоване шоу з приголомшливими костюмами та професійними акторами. Все це приправлено дивовижною музикою та продуманими танцювальними постановками. Все настільки пристойно, що на Альказар-шоу часто беруть дітей. Причому вони навіть не здогадаються, що ці красиві «тітоньки» насправді «дядечки».

Тривалість одного номера в середньому 5-10 хв. Найчастіше це танцювальні номери, але є і жартівливі постановки або такі, що розповідають про історію Таїланду.

Якщо ж ви все ж наважитесь піти на травесті-шоу в Таїланді, на вас чекає приголомшливий коктейль з блискучих костюмів, пір'я, незвичайних головних уборів, розкішних декорацій, які як калейдоскоп змінюються від номера до номера. Пропустити таке просто неможливо! Вечір, проведений в кабаре Альказар, ви не забудете ніколи.

Після шоу з акторами можна сфотографуватись, звичайно ж, не безкоштовно, але воно того варте.

Справжній тайський масаж в Паттайї

Паттайя масаж справжній тайський
Справжній тайський масаж в Паттайї

І знову тут без еротики. Звичайно, в Паттайї можна знайти масажні салони, де вас будуть обслуговувати напівроздягнені кралі чи красені, але навряд чи це буде справжній тайський масаж.

Справжній тайський масаж ґрунтується на знанні енергетичних ліній, що пронизують тіло людини, а зовсім не на знаходженні ерогенних зон. В його основі лежить акупресура (точковий масаж з допомогою долонь та кистей рук, ліктем). Фактично, це акупунктура, але без голок.

Такий масаж одночасно і розслабляє, і тонізує. Спеціалісти вважають, що для того, щоб повністю привести організм в норму потрібно від 10 до 15 сеансів. До речі налаштуйтесь на те, що тайський масаж – це процес тривалий. Один сеанс повноцінного масажу триває від 2 годин. Причому виконується він лише на підлозі. Не на голій, звичайно. За традицією, підлога застеляється тонким матом чи м'якою ковдрою.

А от чому можна дійсно позаздрити, це тому факту, що тайський масаж включений в офіційну систему охорони здоров'я в Таїланді.


Компанія «Поїхали з нами» запрошує вам самостійно побачити всю екзотику Паттайї в Таїланді. Замовити тур в Паттайю можна у одному з львівських офісів компанії. Завітайте до нас в гості!