Відпочинок у Єгипті взимку: що потрібно знати

article-info

Відпочинок в Єгипті зимою чудово підійде для тих, у кого алергія на спеку, натовп туристів та високі ціни:) Проте розманіжених українських туристів від путівок в Єгипетзимою стримує страх натрапити не на ту погоду. Не будемо кривити душею і говорити, що в зимові місяці тут справжній тропічний рай, свої мінуси є, але і плюсів вистачає.

Погода в Єгипті взимку значно прохолодніша (помітьте, не холодна, а прохолодніша) і часто дмуть сильні вітри, однак в цілому картина дуже приємна, особливо для тих хто погано переносить спеку.

Якщо все ж боїтесь замерзнути, рекомендуємо узбережжя Червоного моря, там взимку найтепліше. Оптимальний вибір для турів в Єгипет зимою – відпочинок в Шарм ель Шейху. Цей курорт знаходиться на кораловому плато, і за рахунок мікроклімату, створюваного коралами, повітря і вода тут завжди на кілька градусів тепліші, ніж на інших морських узбережжях. Окрім Шарм ель Шейху, радимо більш скромніші Табу, Нувейру, Дахаб, де теж досить тепло.

Та годі ходити навколо найважливішого питання: «Коли краще їхати до Єгипту взимку?» Розберемо курорт на «по кісточках», тобто по місяцях. А ви вже вирішуйте, коли вам їхати в Єгипет, тури зі Львова можна замовити в будь-який момент.

Відпочинок в Єгипті в грудні

Грудень вважається періодом міжсезоння. Насправді, це найоптимальніший час для зимового відпочинку: море ще тепле (взагалі тут море остигає дуже повільно), температура тримається в комфортних для українського організму +28С, а от туристів вже значно менше, відповідно і ціни нижчі. З мінусів такого відпочинку – можлива вітряна погода, зима – сезон вітрів, як не як.

Зауважте, що путівки до Єгипту зі Львова варто брати до 20 грудня. Далі на курорт з’їжджаються європейці, щоб відсвяткувати католицьке Різдво, а потім естафету перехоплюють росіяни з новорічними святами та Різдвом православним.

Відпочинок в Єгипті в січні

Погода в Єгипті в січні стає прохолоднішою, але не критично. Вода в морях все ще тепла, особливо в Червоному. Температура повітря в основному тримається на приємних +22С, щоправда ввечері може опускатись до +15С тому, якщо оберете для себе січень, прихопіть з собою щось серйозніше за легенькі кофтинки.

В період з 10 по 20 січня можна купити дуже дешеві тури в Єгипет зі Львова. Готелі потерпають від браку туристів, тому роблять просто гігантські знижки. Це прекрасний варіант для студентів, які не мають при собі надто великих статків, але відпочити все одно хочеться.

Відпочинок в Єгипті в лютому

Попри те, що лютий – найхолодніший місяць на курорті, ціни на путівки починають потихеньку зростати. Погода в Єгипті в лютому підійде для тих, хто планує покупатись: тут вітряно, прохолодно, море хоч і досить тепле та сонце добре прогріває пляжі лише 4 години. Лютий – це час для екскурсій, відсутність спеки дасть вам змогу добре роздивитись всі славетні пам’ятки. З усіх курортів Червоного моря влаштовуються екскурсії в Луксор і Каїр. Поїздки тривають день і навіть більше. Зате за помірну плату туристам покажуть гробниці фараонів і піраміди, а заодно коротко нагадають історію Стародавнього Єгипту. Якщо однієї поїздки до храму в Карнаці або пірамід Гізи здалося мало, то можна відправитися в круїз по Нілу. Уздовж берегів величної річки розташована більшість пам'яток стародавньої єгипетської цивілізації.

Ще одна маленька деталь – в лютому в Єгипті дуже багато мусульман, адже вони збираються на традиційну Мекку.

Про бронювання готелів в Єгипті взимку

Ну і ще одна маленька порада наостанок, що не зіпсувати собі тур в Єгипет зимою, правильно обирайте готель. Є кілька основних моментів, на які варто звернути увагу, більшість з них стосуються пляжів:

  1. Краще буде, якщо пляж готелю буде в захищеній від вітрів бухті, це принесе більше задоволення від купання;
  2. Якщо є вибір, обирайте для себе кораловий пляж, вода, біля коралів, як правило, тепліша;
  3. Плюсом буде, якщо в готелі є басейн з підігрівом, адже зимова погода не завжди сприяє купанню на свіжому повітрі.

Ну от, мабуть і все, тому хутчіш пакуйте валізи і втікайте зі сніжної України. Ми пропонуємо зимові тури в Єгипет за найкращими цінами! Гарного вам відпочинку та теплих вражень!