Все про переваги раннього бронювання турів у Туреччину

article-info

А ви теж купуєте різдвяні подарунки в жовтні, а літню відпустку починаєте планувати в березні? Приємно познайомитись, я така ж (між іншим, я вже забронювала собі тур на травень). Так от, як людина, яка планує все на півроку вперед, я знаю все про раннє бронювання турів в Туреччину і не тільки, про бронювання автобусних турів і ще багато чого. Зараз поділюсь досвідом.

Що ви отримаєте від раннього бронювання Туреччини?

Туреччина

1. Бронюючи тур завчасно, ви частково вирішуєте питання: «Скільки коштуватиме путівка в Туреччину?». При правильному підборі туру та з надійним туристичним агентством можна зекономити до 40% вартості.

2. В нашій країні, де курс валют, як американські гірки, непоганим варіантом є зафіксувати ціну путівки в найнижчій точці курсу, не чекаючи поки євро/долар зросте в період відпусток. Адже, замовляючи раннє бронювання туру в Туреччину або якусь іншу країну, ви оплачуєте повну вартість подорожі по поточному курсу і вже потім не доплачуєте жодної копійки.

Туреччина

3. Всім відомо, що разом зі стовпчиком термометра, ростуть ціни на проживання в готелях та приватних садибах і пропорційно до цього зменшується кількість вільних місць. Те саме, між іншим, відбувається і з авіарейсами. Ще одна перевага раннього бронювання – це можливість обрати краще з кращого: зручні, доступні за ціною рейси, комфортні готелі. Особливо це важливо, якщо ви подорожуєте з дітьми. У вас буде можливість вибору готелю, який підходить вам або вашій родині за всіма параметрами. Адже в березні, наприклад, практично будь-який, запропонований операторами, готель ще доступний для резерву. А от при покупці путівок ближче до дати виїзду, в більшості випадків, доводиться «обирати з того, що є», і не будьте надто наївними, вважаючи, що отримаєте хороший номер в готелі з позитивними відгуками.

 

Єдиний негативний нюанс з цією халявною економією грошей – ви маєте бути на 100% впевненими, що поїдете в цю відпустку і жодні форс-мажори вам не завадять цього зробити. Адже, якщо поїздка скасується з вашої вини, туристичне агентство має повне право забрати собі половину вартості туру. Саме тому ретельно плануйте свій майбутній відпочинок.

 

Вас зацікавило раннє бронювання турів у Туреччину зі Львова? Тоді завітайте в один з наших офісів і ми оберемо для вас нереально дешевий варіант відпочинку на кращих турецьких курортах. Не вірите? Приходьте і перевірте! Ми обожнюємо організовувати класний відпочинок для класних людей;)