Відпочиваємо на природі. Де в Італії найкрасивіші пейзажі?

article-info

Є така особлива категорія туристів, які не мислять свого відпочинку без природи, якщо ви належите до таких людей, ця стаття для вас!

Сьогодні ми розповімо про найкрасивіші куточки Італії. Адже це одна з найбільш мальовничих країн Європи. Вона взяла від всіх природних красот по шматочку: білі Альпи, апельсинові гаї Сицилії, виноградники Тоскани, гостинне узбережжя Санремо.

Ми розкажемо вам про найкрасивіші національні парки, де можна відпочити і підзарядитись чистою енергією гір та моря.

Національний парк Гран-Парадізо

Парк розташований біля однойменного піку. Зі всіх боків його оточують гори, а розтягнувся Гран-Парадізо на 700 км2 . Природа парку просто унікальна. Уявіть, молоді гірські хребти з величними льодовими шапками зрідка перериваються просторими льодовиковими долинами, які плавно перетікають в альпійські луки. А навколо шумить густий хвойний ліс.

Національний парк Чинка-Террі

Чинка-Террі поблизу Лігурії – це не просто національний парк, це маленький мікрокосм, занесений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він об'єднує в собі численні затоки, невеликі пляжі, маленькі острови і середньовічні міста з унікальними стінами, що захищають тераси з виноградниками.

Морський національний парк Італії

Морський парк займає велетенську територію Тосканського архіпелагу, він охоплює як частину суходолу, так і морські глибини. В архіпелаг входять сім великих і безліч дрібних островів. Кожен з них унікальний, їх об'єднує лише неймовірної краси природа. Різноманітність природної екосистеми, населеної всілякими живими організмами, зробило парк одним з найвідоміших в своєму роді. На дні моря, крім щільного переплетіння водоростей, зустрічається рідкісний для наших днів червоний корал, кілька видів дельфінів і губок та зникаючий вид морських черепах.

Національний парк Везувій

Національний парк Везувій, мабуть, найвідоміший національний парк Італії. Він розташований на сході Неаполя. Перебільшити його значення для країни важко, по всій території досі не припиняються дослідні роботи. Парк, названий на честь одного з найвідоміших і активних вулканів Європи, став притулком для 610 видів рослини, причому 40% з них родом з Середземномор'я. У зеленій зоні живуть більше 100 видів птахів, чисельність яких збільшується в перелітний сезон. А над квітучими полями літають великі яскраві рідкісні метелики, тим самим надаючи особливого шарму парку. До кратера Везувію прокладені фунікулер і стежка для піших туристів.

Ну, як? Зацікавила природна краса Італії? Ми організовуємо фантастичні тури в Італію. Приєднуйтесь, це буде незабутньо!