Відпочинок в Греції – 2018: курорти та ціни

article-info

Ласкаво просимо на райські острови, тобто грецькі острови. Хоча, якщо задуматись, різниця не надто велика. Греція пропонує своїм гостям все, що душа забажає: скелясті гори, просторі долини, бірюзове море. А ви вже спланували свій відпочинок в Греції зі Львова на 2018 рік? Тоді ми вам з цим допоможемо! 

Обираємо острів для відпочинку в Греції на 2018 рік

За великим рахунком Греція – це вдале скупчення островів, така собі строката різнобарвна ковдра. І кожен острів – це свій маленький світ. Тож, щоб відпочинок в Греції влітку 2018го вдався потрібно знайти острів, який вам найбільше імпонує. До речі, якщо ви геть стомились від людей, тут є навіть безлюдні острови.))))

 

Загалом поблизу берегів Егейського та Іонічного морів розташовано 168 населених грецьких островів. Для зручності, чи то туристів, чи то самих греків, вони розділені на 8 великих груп. Одні славляться своїми пляжами та природними красотами, а інші мають бурхливе нічне життя або неповторні культурні традиції. Звичайно, про всі ми не будемо розповідати, ви просто втомитесь це читати, зупинимось лише на ласих шматочках цього пирога. 

Якщо вже говорити про відпочинок в Греції на 2018 рік, то потрібно згадати Крит. За всіма прогнозами турагенств він буде одним з найпопулярніших напрямків курортного туризму в цьому році. 

Далі йдуть Іонічні острови і їх популярні напрямки: Корфу, Кефалонія і Занте. Тут полюбляє відпочивати молодь, адже нічне життя на островах вирує без упину, обмежень, забобонів і заборон. 

Замикають трійку острови Кіклади, куди входить знаменитий курорт Санторіні і не менш відомі Міконос та Парос. Це рай для пляжного відпочинку і практично нірвана для вичавленого офісного планктону.

 

Як встигнути більше за одну відпустку?

Зрештою вас ніхто не обмежує одним островом. Для тих, хто не визнає меж відпочинку, ні фізичних, ні духовних, існують пороми. Єдиний нюанс – в Греції працюють кілька поромних компаній, які обслуговують різні частини островів, і їх ціни та графік можуть суттєво різнитися, тому уточніть цю ситуацію завчасно та грамотно продумайте маршрут.

Ціна відпочинку в Греції – 2018

І якщо ми вже згадали про фінансовий бік відпустки, варто поговорити про ціни на відпочинок в Греції на 2018 рік. Бюджет вашої подорожі буде залежати від проживання та харчування і, звичайно, місяця, в якому ви запланували відпустку.

Отже, кімната в хостелі буде коштувати від 15 євро за ніч. До речі, грецькі хостели дуже і дуже пристойні. Для тих, хто хоче комфорту і усамітнення працюють готелі.

 

Ціни на проживання стартують від 25 євро. Зауважте, що ціни на житло коливаються залежно від сезону. Один і той самий номер в липні та вересні коштуватиме по-різному. 

Харчування теж залишає багато місця для фантазії: можна харчуватись вуличною їжею та в мережах швидкого харчування, а можна кожен день дегустувати страви національної кухні. Все прив’язано до розміру вашого гаманця.

Стислий лікбез по популярним в 2018 році маршрутам Греції

Наостанок короткий довідник найкращих грецьких островів за смаками та вподобаннями туристів: 

• кращі пляжі : Наксос та Парос; 

• найгарніша природа: Крит та Гідра; 

• найромантичніший острів: Санторіні; 

• найкраще місце для молоді:Міконос.

 

Хочете ідеальну відпустку? Тоді приходьте до нас і ми організуємо розкішний відпочинок в Греції цього літа-2018. Просто розкажіть чого ви хочете і ми втілимо це в життя!