Відпочинок в Чорногорії з дітьми. Чи варто їхати?

article-info
Чорногорії в відпочинок
Відпочинок в Чорногорії

У нас, українців, є добра традиція – кожного року, починаючи з червня місяця, ми пакуємо валізи, беремо всі, дбайливо зібрані за рік, гроші і їдемо на море. На сімейні пари лягає подвійна відповідальність, адже потрібно не лише самим добре відпочити, а й про малюків подбати.

Оскільки останніми роками все більшої популярності набувають гарячі тури зі Львова в Чорногорію, ми вирішили дослідити чи варто брати туди дітей.

Чорногорія&діти. Чи варто?

Дітьми в Чорногорії з відпочинок
Відпочинок в Чорногорії з дітьми

Від скептиків про Чорногорію і дитячий відпочинок можна почути досить багато всього і неоднозначного: дорого, море холодне, пляжі для дітей не підходять, дитячих розваг немає. Тому ми вирішили почати з того, що відкинемо ці безпідставні звинувачення.

1. Дорого. Звичайно, путівки в Чорногорію зі Львова за ціною дорожчі, ніж Туреччина, наприклад, але порівнювати ці дві курортні країни просто безглуздо. Ви ж не порівнюєте ОАЄ і Грецію, хоча обидві країни чудові. До слова, дешеві тури в Чорногорію теж бувають – головне звернутися до правильного туристичного оператора.

2. Адріатичне море справді трошки прохолодніше за Чорне або Середземне, але ж ви не в Арктику зібрались, в сезон воно достатньо тепле навіть для купання малюків.

3. Така ж ситуація з пляжами: є обладнані для дітей прибережні ділянки, а є дикі, як і на будь-якому курорті. Та й нудьгувати ваші діти точно не будуть незалежно від того скільки їм років.

І головна причина, чому ви маєте обрати Чорногорію – тут просто обожнюють дітей. Якщо ви їдете відпочивати з маленькою дитиною, то для вас фактично будуть відкриті всі двері. Кожен місцевий житель буде вам посміхатись і норовити пригостити малюка чимось смачненьким. У ресторанах і готелях Чорногорії до дитини завжди підвищена увага. Тому відпочивати тут з дітьми одне задоволення.

Практичні поради стосовно відпочинку в Чорногорії з дітьми

Чорногорії з пляжів один в
Один з пляжів в Чорногорії

Найбільш популярне питання: «Коли найкраще їхати в Чорногорію з дітьми?» Ми точно можемо сказати, коли НЕ їхати – з середини липня і до кінця серпня. Саме в цей період Чорногорія переживає туристичний бум, місць немає ні в готелях, ні на пляжах. Найкращий варіант відпочинку з дитиною – це вересень: море ще тепле, погода стабільно хороша, а от відпочиваючих значно менше, відповідно і ціни ідуть на спад.

Друге болюче питання – це пляжі. Потрібно визнати, що гарячі тури зі Львова в Чорногорію купляють не заради пляжного відпочинку. Пляжі здебільшого галькові або з привозним піском. Але це зовсім не означає, що відпочивати ніде. Практично всі пляжі Чорногорії добре обладнані і зручні. Щоб зробити відпочинок ще більш комфортним, варто купити для дітей спеціальне взуття (його часто продають прямо на пляжі). Також радимо привчати дітей до чорногорського сонця та моря поступово.

Дитячі розваги. Влітку чорногорські набережні буквально окупують пересувні лунапарки, крім того на пляжах встановлюють надувні ігрові майданчики. Про те ми радимо більше гуляти з дітьми, адже справжній скарб Чорногорії – це її дивовижна природа та люди, тож дихайте на повні груди і насолоджуйтесь!

Гарного вам відпочинку та яскравих вражень!