Відпочинь дешево, але як у Голлівудському кіно.

article-info
Відпочинь дешево, але як у Голлівудському кіно
Відпочинь дешево, але як у Голлівудському кіно

 

Студентські роки – це роки свободи, формування кожного як особистості, це час для себе та час для того, щоб максимально побачити і відкрити для себе світ. Найоптимальніша пора для екскурсійних турів, щоб охопити максимум країн – це кінець весни та початок осені. Натомість літо – це гаряча пора і ходити по екскурсіях чи переносити автобусні переїзди некомфортно.

Постає питання – де ж відпочити після лекцій, практичних, семінарів, заліків та екзаменів. Ми пропонуємо Вам літо присвятити відпочинку в Болгарії.  Іншими словами поєднати приємне з корисним за оптимальною ціною.

Серед студентської молоді ми зустрічаємо різношерстий контингент – починаючи від тих, хто може дозволити собі все, до тих, хто рахує кожну копійчину. І в своїх планах на літо кожна з вищезгаданих ланок зможе знайти собі потрібну атмосферу і рівень відпочинку.

Ми звернемо увагу на бюджетні готелі та їхній вплив на якість відпочинку.

Що найперше треба знати студентам, які планують обрати собі Болгарію, як місце відпочинку.

1. Болгарія, а особливо курорт Сонячний Берег  для молоді, тому, сумувати і сидіти в готелі вечорами Ви не зможете.

2. Болгарія – це дешево. Студенту не потрібно брати «все включено» в готелі і прив’язувати себе до готельного харчування, бо навколо надзвичайно велике розмаїття кафе і ресторанчиків, в яких завжди повно акцій. Що цікаво – на вході перед закладам харчування завжди стоять приємні люди, які щось Вам постійно пропонуватимуть. Прислухайтесь, бо з ними можна домовитись. Найпоширеніші маркетингові ходи – це безкоштовний алкоголь при замовлені якоїсь страви.

3. Болгарія – це нічне життя. На вулицях завжди є багато промоутерів, які роздають безкоштовні квитки на дискотеки, або ж просто за смішними цінами.

4. Болгарія – це море цілодобово.

5. Болгарія – це бюджетні готелі з хорошим сервісом. Готелів в Болгарії надзвичайно багато і турагенства допоможуть Вам підібрати готель в тихому місці недалеко від центру нічого життя, або в самому серці дискотек та вічного шуму.

6. В Болгарії бюджетні готелі  є чистими і з гарними кімнатами, з кондиціонером та санвузлом в номері. З басейном на території та орієнтовно 300-400 м від моря, тобто на другій лінії.

Якщо Ви студент і бажаєте провести незабутній літній відпочинок серед друзів і знайти нові знайомства, тоді чекаємо Вас у «Поїхали з нами» і ми допоможемо обрати те, про що Ви ще довго згадуватимете у холодні зимові вечори з усмішкою на вустах.

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"