Відома/невідома Венеція. Частина ІІ Невідома Венеція

article-info
Італія, Венеція
Венеція, Італія

Венецію, як і будь-яку жінку, можна краще пізнати, лише познайомившись ближче. А про неї найкраще розкажуть звивисті вулички, які розбігаються у всі боки від пірсу. Лише будьте обережні. Венеція любить по-доброму поморочити голову своїм туристам і затримати їх у себе якнайдовше. Саме тому жодна з вулиць міста не має назви і може петляти під немислимими кутами.

То ж які таємниці приготували для вас автобусні тури в Венецію зі Львова? Запевняємо, вам не вистачить і кількох днів, щоб обійти все! Проте, це не значить, що не потрібно пробувати – Венеція любить сміливців!

Мало відомі, але не менш цікаві родзинки Венеції

Венеція, Бурано острів
Острів Бурано, Венеція

Отже, пункт №1 – 700-метрове полотно роботи Джованні Фуміані, яке прикрашає стелю церкви Сан-Панталон. Крім, безсумнівно, шедевральної роботи художника, полотно має одну родзинку, про яку ми не скажемо. І не намагайтесь гугнити це полотно в інеті. Його там немає, адже картину заборонено фотографувати. Тому ви можете побачити її лише на власні очі, ну або купити магнітик в церкві.

Поціновувачам художнього мистецтва пропонуємо насолодитися колекцією шедеврів Галереї Академії. Тут зберігаються роботи Тиціана, Тінторетто, Тьєполо та багатьох інших. Галерея розташована в церкві Санта-Марія делла Каріта.

Найгарніший міст Венеції ви вже бачили. Тепер пропонуємо відвідати найстаріший. Міст Арсеналі знаходиться на каналі Rio dell'Arsenale. В його зубчастих вежах з червоного каменя є свій шарм, якась не напускна, непідробна витонченість. Між іншим, мосту вже 3 століття!

А от до острова Бурано мало хто з туристів добирається, автобусні тури у Венецію сюди просто не возять. Це сокровенне місце панянки Венеції, про яке дізнаються лише палкі шанувальники. Тут так само чарівні, звивисті вулички, кольорові, кокетливі будиночки з дерев’яними ставнями, але немає натовпів туристів і можна спокійно гуляти, потроху всотуючи атмосферу міста. З пам’яток на острові є Музей мережив.

Доплисти до Бурано можна на водному трамвайчику (вапоретто), який відправляється двічі на годину від зупинки Faro Murano.

Палац Контаріні дель Боволо
Палац Контаріні дель Боволо

Яка ж гарна пані не любить вишуканих речей? Венеція, не виняток. Колись це італійське місто славилось на весь світ своїм невагомим мереживом і навіть сьогодні роботи венеціанських майстринь на вагу золота. Доповніть свій відпочинок у Венеції відвідуванням незвичайного Музею мережив.

Ви знайомитесь з Венецією все ближче і вона продовжує вас дивувати. Близькі друзі можуть бути запрошені в район склодувів – Мурано. Це справжнісіньке місто у місті з своєю інфраструктурою і укладом життя. Але всіх, хто сюди потрапляє, цікавить венеціанське скло і вироби з нього. А ще всього за пару євро можна потрапити в майстерню склодува і самому поспостерігати за процесом виготовлення крихкого дива!

Палац Контаріні дель Боволо розташований в стороні від Гранд-каналу і, швидше за все, ви пройдете повз нього. АЛЕ! Якщо ви приділите йому увагу, то у внутрішньому дворику побачите фантастичні сходи. Їх тут називають «равликом». Важко повірити, що колись це були сходи для обслуги. За невеличку плату ви зможете піднятись по ним і побачити Венецію з висоти пташиного польоту.

В Венеції є свій рай для шопоголіків – це район Мерчерія. Знаходиться він зовсім недалеко від площі Сан-Марко. В місцевих магазинах ви знайдете навіть те, що ви не збирались купляти, але тепер точно купите.;)) Доповніть свій відпочинок у Венеції хорошим шопінгом, головне, не захоплюйтесь!))

Наостанок хочемо розповісти про незвичайну церкву Санта-Марія дель Джільйо. Замість ликів святих її прикрашають силуети відомих міст: Риму, Падуї, Корфу та інших. Насправді, це дань пам’яті адміралу Антоніо Барбаро від його друга архітектора Джузеппе Сарді. Джузеппе відворив всі силуети міст, де коли-небудь служив адмірал, а сама фігура Барбаро завершує композицію.

Автобусні тури в Венецію зі Львова можуть бути різними. Ви можете зробити їх шаблонними, а можете відкривати для себе нові місця. Вибір за вами. Яскравих вам подорожей.