Вдале знайомство з Китаєм: острів Хайнань

article-info

Ми не втомлюємось повторювати, що осінь – це найкращий час, щоб нарешті познайомитись з унікальною культурою Китаю і розкрити, якщо не всі, то хоча б частинку секретів цього дивовижного краю.

Всі, хто вважає, що екскурсії – це не відпочинок, не поспішайте, тури в Китай – це не лише насичена екскурсійна програма, це і якісний релаксовий відпочинок. Найкращий приклад цього – острів Хайнань – один з найбільш респектабельних курортів країни.

Острів Хайнань – це справжня скарбниця: бажаючі розслабитись можуть відпочивати в термальних джерелах та скористатись столітніми здобутками китайської народної медицини, а спраглі до пригод та екскурсій туристи – вирушити на північ острова та дослідити багату культурну спадщину країни. Але про все по порядку.

Хайнань, як лікувальний центр

Найбільший скарб острова – термальні джерела. Близько 30 басейнів, з різними хімічними властивостями і температурами для лікування ледь не всіх хвороб: від проблем з травленням до захворювань дихальної системи та опорно-рухового апарату.

На острові є максимально гаряче джерело Цюнхай, його температура досягає 70-90С, тобто вода фактично кипить. Звичайно, купатись в ньому не можна, але як туристична диковинка, джерело дуже популярне.

Хайнань також відомий своїми центрами китайської народної медицини, яка зосереджена на не хірургічному лікуванні хвороб різного спрямування. Центрів на острові декілька «Сад довголіття», «Санютанг», «Ю-Канг», «Тайцзи».

Хайнань, як елітний курорт

Якщо лікування вас цікавить мало і ви просто хочете якісно відпочити, Хайнань теж чудово підійде. Не забувайте, що цей курорт зарахований до клубу елітних місць відпочинку. Ми радимо кілька курортів.

  • Ялунвань– елітна і чиста зона відпочинку з дорогими престижними готелями та дайвінг-центрами.
  • Дадунхай – рай для серферів, хвилі тут просто казкові.
  • Саньяван і Санья – обіцяють затишний відпочинок на лоні фантастичної природи.

Яскраво розважитись на острові Хайнань теж можна. Найпопулярніша місцева розвага, звичайно, дайвінг. Біля берегів дуже багата флора та фауна і практично ідеальна видимість, яка досягає 20 метрів у глибину.

Ще  одна екзотична розвага – це джип-сафарі до зоопарку «Дуншань», де можна поспостерігати за дикими тваринами в природному середовищі існування.

І, звичайно, готелі дорожчого сегменту пропонують свою, більш класичну, розважальну програму.

Хайнань, як багатий на екскурсії регіон

Ми в жодному разі не перебільшували, коли говорили, що на острові Хайнань є на що подивитись. Найбільш популярними туристичними точками вважаються:

Край Світу – це фантастичний природний парк, загальною протяжністю 23 км. Родзинкою парку є брили каміння незвичайної форми, наприклад, камінь у вигляді розбитого серця, камінь, що символізує багатство, камінь, що підтримує небо і цілий лабіринт закоханих;

Вулкан Ма Аль – недіючий вулкан, дорога до якого встелена застиглою магмою, а по периметру кратера обладнаний оглядовий майданчик;

Ущелина метеликів – заповідний парк, в якому живе величезна кількість різноманітних метеликів з різних країн. Це яскраве видовище не можливо описати словами, просто хмарки метеликів, барвисті хмарки метеликів…

Острів мавп – державний заповідник, в якому мешкають понад 3000 мавп. На це мавпяче царство виділений цілий острівець поблизу Хайнаня зі своїми горами, скелями, лісами і навіть фруктовими деревами.

Наньшань – найбільший буддіський центр у цій місцевості. Комплекс складається з кількох храмів та золотої статуї Будди Гуаньїнь, яка прикрашена дорогоцінним камінням, і вважається найбільшою статуєю Будди із золота згідно з Книгою рекордів Гіннеса. Це далеко не весь перелік пам'яток їх ще дуже багато.

Як вибрати і купити тур на Хайнань?

Тури в Хайнань подарують досить доступний відпочинок, навіть, якщо ви плануєте зупинитись у готелі з 4 або 5 зірками. Багато готелів працює за системою «Все включено» і практично в кожному навіть найдоступнішому готелі в оплату включені сніданки. Рівень цін на путівки залежить від сезону, тому ми і радимо їхати восени.

А ще Хайнань – це море нових яскравих вражень. Приходьте до нас в офіс та оформляйте тур в екзотичний світ Китаю.