Тури в Анталію: Що може запропонувати курорт, крім елітних пляжів та моря?

article-info
Тури в Анталію: Що може запропонувати курорт, крім елітних пляжів та моря?

Перше, що впадає в око - це розкішні, іноді аж надто помпезні готелі Анталії. Здається, що в них архітектори втілили свої найсміливіші ідеї (і не завжди вдалі), так як от, наприклад, готель-корабель або готель-авіалайнер, які можна побачити приїхавши на курорт Анталія. Туреччина - це країна трішки хитрих людей, адже вони готові на все, щоб їхні розкішні готелі помітили туристи та заселились в них. 

Та не поспішайте розчаровуватись, за цим показним пишним фасадом приховується справжня Анталія – витончена і старовинна.

 

Калеічі

Якщо ви хочете побачити, якою була Анталія до того, як стала мегавідомим середземноморським курортом, варто відвідати Калеічі – це історична частина міста. Вона досить невелика, але турки роблять все для того, щоб зберегти цю маленьку частинку історії максимально довго. Всі будинки акуратно відреставровані, причепурені, вулиці чисті і доглянуті – гуляти тут одне задоволення (нам би повчитись у турків).

Гуляючи тут, особливу увагу зверніть на мечеть Іскеле, мінарет Кесик, ворота Адріана та вежу Хидирлик. До речі, останній понад 2 тис. років (вона навіть старіша за саме місто). Ну і звичайно, обов’язково помилуйтесь Анталією згори, в парку Караалиоглу.

 

Верхній Дюден та Нижній Дюден

Як і в інших курортних місцях, в Анталії є список «must to see» і першими в цьому переліку стоять Верхній та Нижній Дюден – приголомшливо прекрасні водоспади.

Верхній Дюденський водоспад знаходиться в однойменному національному парку. Він двома живими потоками впадає в блакитне озеро. Місце просто ідеальне для релаксу, а щоб ви могли ближче помилуватись іскристим потоком, турботливі турки збудували невеличкий міст. Перебираючись через місток, обов'язково зверніть увагу на величезний платан. Вік цього дерева більше 700 років. До речі, мало хто з туристів знає, що за водоспадом є печера, в якій навіть є зручні лавочки для більш комфортного відпочинку.

Нижній Дюден набагато більший за свого брата. Він вважається найбільшим в світі водоспадом, що впадає в море. Радимо добиратись до цього красеня на катері, тоді ви зможете сповна насолодитись захопливим видовищем: бурхливий потік зривається вниз з висоти кількох десятків метрів, а в його бризках палахкотить веселка.

Водоспад Куршунлу

Ми не могли оминути увагою ще один незвичний водоспад, що знаходиться в 20 хв. їзди від Анталії. Водоспад Куршунлу в народі називають «свинцевий», через незвичайний колір води, і недарма, адже на перший погляд справді здається, що згори ллється справжній розплавлений метал. Видовище просто незабутнє, а ще кажуть, що це місце позбавляє негативної енергії. 

Руїни Термесос

Тури в Анталію: Що може запропонувати курорт, крім елітних пляжів та моря?

Любителям старовини точно припадуть до душі руїни Термесос, відомого перш за все тим, що він єдиний встояв під натиском військ Олександра Македонського (чому він явно не зрадів і вирубав всі навколишні оливкові дерева, якщо вірити легенді). Інакше кажучи, місто виявилось не по зубам великому полководцю, але що не зміг Македонський, довершив час. Від міста лишились руїни, але навіть зараз вони вражають величчю, особливо старовинний амфітеатр.

 

Руїни Аспедос

Ще одне древнє місто, яке не витримало натиску часу. Однак руїни відомі не стільки своєю історичною цінністю (хоча поглянути тут є на що), скільки популярним танцювальному шоу, що проводиться в древньому амфітеатрі, під назвою «Вогні Анталії». Під час виступів на сцену виходять одразу 120 людей! Тому, якщо буде така можливість обов’язково відвідайте. До речі, акустика тут настільки хороша, що навіть мікрофонів не треба.

Акваріум в Анталії

Ось куди варто прийти з дітьми, та й самому не завадить прогулятись, адже це найбільший акваріум-тунель в світі з більш ніж 10 000 мешканців. Потрапляючи сюди, ти ніби опускаєшся на дно океану, плюс не треба вміти плавати і акваланг ні до чого))) А для тих, хто втомився від фірмової турецької спеки тут є «арктичний куточок», де навіть в сніжки можна пограти. Він оплачується окремо. 

Лунапарк в Анталії

Якщо захотілось полоскотати нерви або просто активно відпочити, ласкаво просимо до парку атракціонів AKTUR PARK. Тут є все, що має містити класичний, поважаючий себе лунапарк: кімната жахів, кімната кривих дзеркал, класичне «Чортове колесо» та «Американські гірки» та інші більш запаморочливі атракціони. Сумувати ви точно не будете! Тут можна якісно відпочити з дітьми будь-якого віку, адже атракціони розраховані практично на всі вікові категорії.

 

Дайвінг в Анталії

Тури в Анталію: Що може запропонувати курорт, крім елітних пляжів та моря?

Буде справжнім злочином, якщо, побувавши на цьому курорті, ви не дослідите підводний світ Егейського узбережжя, адже для цього сюди їдуть зі всього світу. «Орендувати» акваланг в купі з досвідченим інструктором тут досить просто. Такі послуги в Туреччині пропонують безліч турагенств. Скористайтесь можливістю!

Наостанок, не зайвим буде відмітити, що одним з найбільших туристичних центрів Туреччини є Анталія. Тури звідси можна замовити буквально будь-куди, наприклад, в Ізраїль чи на Північний Кіпр, в Стамбул, добратись на будь-який інший місцевий курорт або до історичної пам’ятки: Ефес, Троя, Памуккале, Родос, Дальян та інші.

 

Обирайте на свій смак і розсуд та з насолодою досліджуйте казкову Туреччину! Компанія "Поїхали з нами" пропонує різні гарячі путівки в Туреччину. Львів - місто, в якому можна знайти дешеві тури в Туреччину. Гарного Вам відпочинку!