Турецький світ сонця, людей та білих машин

article-info
Турецький світ сонця, людей та білих машин.
Турецький світ сонця, людей та білих машин.

 

Найбільша наша помилка трапляєтья тоді, коли ми недооцінюємо курортну Туреччину, а возвишаємо над цілим світом Чорногорію! Нічого поганого про Чорногорію говорити не будемо - а натомість розповімо про те місце, де лазурне море зустрічається із золотим піском, де сонце сідає за гори, а зелені дерева наповнюють силою. Туреччина - це місце, де всього лиш за годину можна опинитись там, де сонце заходить в море і наповнює місто літніми сутінковими барвами. Туреччина - це коли ввечері ти виходиш за межі готелі на яскраво освітлені вулиці, де тебе зустрічають усміхнені і привітні лиця місцевих жителів, це місце, де Ви  - це найважливіший гість і вся увага і турбота тільки для Вас! Вечірнє море знімає денну втому, а ранкові хвильки дають нові сили для подорожей.

Туреччина - це місце де дуже люблять котів! Їх тут дуже багато, всі доглянуті і в пошані. Тут для котів є цілі зоопарки в межах готелів. Тут навіть в деяких готелях світильники у вигляді котів. Таке бережливе ставлення до тварин достойне захоплення. Не можу не згадати як в одному із готелів поряд з охоронцем сидів великий білий, голубоокий хаскі, як потім виявилось - власником цього собаки був сам власник готелю!

Туреччина вражає своїми світлими тонами! Переважна більшість машин тут - білі! На дорогах це створює дуже позитивний і веселий настрій. Загалом наповнюєшся позитивом і радісними емоціями коли багато світлих кольорів, а коли на сонці неймовірна природа доповнює їх своїми барвами, а привітні, усміхнені лиця пересічних мешканців просто манять повертатись і відпочивати у вирі непідробної доброти і гостинності.

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"