Туреччина зі Львова! Сезон 2020!

article-info

*Ціни можуть змінюватись щодня, тому про актуальність пропозицій уточняйте у менеджерів по телефону!

Детальніше
Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa 5*

1265€

Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa 5* - розкішний, красивий та просторий готель поблизу Аланії, що в Туреччині, пропонує гостям сервіс на високому рівні та незабутній відпочинок.
Детальніше
Holiday Garden Resort 5*

811€

Holiday Garden Resort 5* - готель неподалік міста Аланії, розташований на першій лінії від моря. В готелі є 235 комфортабельних номерів для проживання, розвинена інфраструктура на території, багато цікавих розваг та доступність до цікавих туристичних місць в Туреччині.
Детальніше
Oba Star Hotel & SPA 4*

713€

Oba Star Hotel & SPA 4* - готель неподалік від центру Албанії та всього лише за 70 м від пляжу. Дуже красива приготельна територія, стильні та затишні номери, якісний сервіс приваблюють щороку багато туристів.
Детальніше
Onkel Hotels Beldibi Resort 5*

646€

Готель Onkel Hotels Beldibi Resort 5*, в першій лінії від моря, в Бельдібі, неподалік від Кемеру, поряд з відомими туристичними місцями та великою приготельною територією.
Детальніше
Laphetos Beach Resort & Spa 5*

1070€

Laphetos Beach Resort & SPA 5* - готель в Туреччині, що включає 350 номерів для проживання з кондиціонерами, міні-баром, ванною кімнатою, телефоном, телевізором та іншими зручностями.
Детальніше
Pegasos Club 4*

1165€

Готель Pegasos Club 4* знаходиться в Туреччині, поблизу міста Аланія. Всього лише кілька метрів до Середземного моря і Ви зможете насолоджуватись теплими морськими хвилями, та неймовірними краєвидами.
Детальніше
Club Turtas 4*

1128€

Club Turtas Beach розташований на Середземноморському узбережжі, на території парку. Готель має свій піщаний пляж.
Детальніше
Aydinbey Gold Dreams 5*

769€

Aydinbey Gold Dreams 5* - готель в Туреччині, з пляжем за 50 метрів від готелю, неподалік від аеропорту Аланії та Анталії.
Детальніше
Concordia Celes Hotel 5*

802€

Concordia Celes Hotel 5* - готель в регіоні Аланія, близько до Манавгату, Сіде та Анталії. В цьому готелі обслуговування на високому рівні, атмосфера, інфраструктура і умови також залишають клієнтів дуже задоволеними.
Детальніше
Villa Sunflower Aparts & Suites 4*

731$

Villa Sun Flower Aparts 4* готель з сервісом на високому рівні, вигідним розташуванням і красивою приготельною територією.
Детальніше
Bosphorus Sorgun Hotel 5*

1125€

Bosphorus Sorgun Hotel 5*- стильний, сучасний та розкішний п’ятизірковий готель, розташований на березі моря у місті Сіде, що в Туреччині.