Тест: Яка країна ідеальна для Вашої відпустки.

article-info

Пора починати пакувати валізи, адже за вікном і в календарі справжнісіньке літо, а це означає, що сезон відпусток можна вважати офіційно відкритим. Ваша душа вже бажає свята, а от якого саме, ще не визначилась? Наш простий та веселий тест дуже легко визначить місце вашої майбутньої висадки!

Як працює тест?

Почніть з першого питання: "З ким Ви поїдете відпочивати?"

Далі просто на кожному пункті обирайте наступний, який Вам подобається найбільше. Рухайтесь по стрілках вниз і там Ви побачите країну у якій проведете свою ідеальну відпустку. А під тестом можна почитати  детальне роз'яснення результатів. Ви готові?

Ми впевнені, що огляд реальних місць оживить в пам’яті прочитане і посилить враження від роману. Якщо вам сподобалась така тематична стаття, ставте лайки і ми будемо далі радувати вас подібними цікавинками. До зустрічі!

Результати:

1) Єгипет

Відчуваєте себе в воді, як риба, не можете уявити відпочинок без моря, але просто пляжного відпочинку вам замало, тоді вам негайно треба в Єгипет! Розкішні, піщані пляжі, фантастично красиві коралові рифи та тепле море, а ще морські розваги на будь-який смак: катамарани, катери, морські лижі, дайвінг та морські прогулянки – все це обіцяє вам країна фараонів та стародавніх пірамід.

2) Туреччина

Все, що вам потрібно – це відлежатись на сонечку, подихати морським повітрям і набратися сил перед робочими буднями. Вам точно підійде Туреччина зі зручними пляжами, купою аніматорів і, звичайно, системою allinclusive. З того самого моменту, як ви переступите поріг готелю, вам непотрібно буде ні про що турбуватись, навіть, якщо ви візьмете з собою дітей та чоловіка. Забудьте про все, на вас чекає море.

3) Чорногорія

Ваше потаємне бажання – втекти якнайдалі від шумного, задимленого мегаполіса, туди, де менше людей та більше природи. Найкраще загубитись вам вдасться серед первозданних лісів Чорногорії. Вам точно припаде до душі чисте, гірське повітря, невеликі затишні селища, привітні люди і, як бонус, найчистіше море Європи.

4) Греція

Ви по-доброму одержимі старовиною, вас ваблять стародавні міста та древні пам’ятки. Часто ви всю відпустку проводите на ногах, намагаючись побачити якомога більше і побувати у всіх містах одночасно. Вам однозначно потрібно в Грецію, адже тут кількість історичних пам’яток на квадратний кілометр просто зашкалює. Ви точно не побуваєте в одному й тому самому місці двічі. Гарантуємо!

5) Хорватія

Ви – живий згусток енергії, надлишок якої вам потрібно постійно витрачати. Саме тому пасивний відпочинок не для вас. Ви швидше візьмете рюкзак і підете в гори, причому видряпаєтесь на найвищу вершину. Купуйте путівки в Хорватію. 8 національних парків, по яких прокладені пішохідні маршрути різного рівня складності та природа, від якої перехоплює подих. Це буде найкраща ваша відпустка!

6) Таїланд

Для вас відпустка – це можливість дозволити собі все те, в чому ви себе обмежуєте в повсякденному житті, тому відривайтесь на повну! Відв’язані вечірки, гоу-гоу клуби, безсонні ночі, тайський масаж і ще багато чого цікавого на межі фолу – все це подарує вам Таїланд. І пам’ятайте: все, що ви зробите на курорті, залишиться на курорті;)