Спокійно та ексклюзивно – відпочинок на Капрі в Італії

article-info

Острів Капрі – це своєрідний синонім розкоші у італійців. Тут розкішне все – морські пейзажі, зручні пляжі, дорогі готелі та непідкупна гостинність місцевих жителів. Якщо хочете на коротку мить відчути себе королівською особою – купуйте тур на Капрі.

Морський відпочинок на Капрі – чого чекати від курорту?

Дивлячись на прекрасні пляжі острова Капрі, одразу й не скажеш, що більшість з них штучні. Берегова лінія острова – це суцільні скелі, довелось добре попрацювати, щоб перетворити його на комфортну зону відпочинку. Однак, зараз на острові є і прекрасно обладнані пляжі, і дикі ділянки узбережжя, які обов'язково привернуть любителів усамітненого відпочинку.

Серед популярних місць відпочинку чарівний пляж Da Luigi ai Faraglioni поблизу скель Faraglioni. Для комфорту туристів тут покладені бетонні плити, а біля самої кромки води ще й вистелене килимове покриття, щоб зручніше було заходити у море. До речі, море мілке і тепле, як парне молоко. Влітку прогрівається до +25С. Справжній рай для тих, хто не надто впевнено почуває себе на глибині. Пляж Da Luigi ai Faraglioni повністю обладнаний для комфортного відпочинку – є шезлонги, парасольки, душові кабінки, поруч працює хороший бар.

На мисі Пунта Карена, біля однойменного маяка, розкинувся ще один прекрасний пляж Lido del Faro, який люблять і туристи, і місцеві. Тут завжди панує рух та веселощі. Разом з тим, він ідеальний для сімейних вихідних – спуск у воду пологий та рівний, а море завжди спокійне та чисте. Для зручності відпочиваючих на пляжі працюють невеликий ресторан і снек-бар. Лежаки та парасольки можна орендувати за додаткову плату.

Родзинка мініатюрного галькового пляжу Bagni di Tiberio – мальовничі морські панорами. До речі, неподалік працює дуже вартісний ресторанчик з національною кухнею.

Тим, хто бажає урізноманітнити безтурботний пляжний відпочинок цікавими розвагами, варто знайти мініатюрний пляж Gradola. Тут для відвідувачів обладнані дуже зручні тераси, а поблизу узбережжя розташовується популярний ресторан. Численних туристів в ці місця приваблює не тільки пляж з кришталево чистою водою, а й унікальні природні пам'ятки – таємничі гроти, до яких від пляжу рукою подати. Ідеальний відпочинок для тих, хто має дослідницьку жилку.

Недалеко від порту є пляж для особливо вимогливих туристів – Marina Grande. За додаткову плату можна отримати доступ до прекрасно обладнаної частини пляжу або орендувати професійне морське спорядження.

Якщо хочете спокійного та затишного відпочинку на мальовничому узбережжі – купуйте тури на острів Капрі. Тут вас не переслідуватимуть натовпи галасливих туристів, не докучатимуть нахабні продавці. Лише прекрасний сервіс та незатерті пейзажі. Ви полюбите цей курорт, обіцяємо! Біжіть оформляти путівку – час для морського відпочинку спливає!