Скоро ми знову зможемо подорожувати. Греція, Туреччина і Болгарія

article-info

Україна

20 травня прем'єр-міністр України заявив про поступове відкриття кордонів. Планується, що спочатку почнуть свою роботу автомобільні і автобусні перевезення, в т.ч. міжнародні (відкриються всі пункти пропуску). А слідом за ними повинен запуститись авіаційний внутрішній та зовнішній транспорт. Покроково це має відбутись так:

22 травня - регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом в міському, приміському, внутрішньообласному і міжнародному сполученні;

25 травня - відкриття метро у всіх містах;

1 червня - залізничні перевезення пасажирів в міському, регіональному та міжобласному сполученні;

1 червня - пасажирські перевезення автомобільним транспортом між областями;

15 червня - початок роботи повітряного транспорту, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом, в т.ч. міжнародні(за умови домовленостей з іншими країнами). Вимоги безпеки залишаються незмінні: обовязкові маски, перевірка температури працівників, постійна дезінфекція транспорту.

Ізраїль

Україна та Ізраїль обговорили можливість відновлення прямого пасажирського авіасполучення між країнами після зняття відповідних обмежувальних заходів, а також перспективи подальшої співпраці двох країн в різних інфраструктурних галузях. Повідомляється про поетапний вихід України з карантину і що зараз Мінінфраструктури спільно з Міністерством закордонних справ аналізують стан готовності країн-партнерів до відкриття кордонів і прийому міжнародних рейсів.

Греція

Греція оголосила програму "Restart tourism". Сезонним готелям дозволили відкритися з 15 червня. Міжнародні чартери полетять до Греції з 1 липня. Йде процес двосторонніх переговорів з країнами. Уже дозволили 15 країн. Що важливо, немає карантину і не вимагають тести! По прильоту лише будуть вибірково проводити тести. Знижують ПДВ на перевезення, транспорт, і ряд послуг. До серпня знижка на оренду 40%, так само дотації на зарплати працівникам туристичного сектора. І ще ряд заходів (кредити і т.д. і т.п.).

Туреччина

Турецька авіакомпанія "Turkish Airlines" відновлює польоти. Внутрішні рейси по Туреччині розпочнуться з 4 червня. Міжнародні рейси - з 10 червня. Повідомляється, що на першому етапі пасажирам можна буде взяти в салон літака тільки маленький предмет ручної поклажі, валізи ручної поклажі потрібно буде здавати в багаж. Відновлення рейсів буде поступове.

Болгарія

Болгарія відновить туристичний сезон з 1 липня. Це повідомляє видання "Економічна правда" з посиланням на уряд Болгарії. Говориться, що Болгарія розпочне підготовку до активного сезону з 15 червня 2020 року. Також у заяві сказано, що 12% ВВП країни генерує саме туристичний сектор, і близько 11% всіх громадян працюють в цій сфері.