Швидкісний експрес у дитинство. Чому дорослим варто приїхати в Діснейленд у Парижі? Частина ІІ

article-info
Діснейленд
Діснейленд

Отже, ми продовжуємо свою віртуальну подорож по Діснейленду в Парижі. Приєднуйтесь, повірте, вас чекає ще багато цікавого і незвичайного. А ще, обережно, ви неодмінно захочете побачити це все на власні очі!

Країна Фантазій

Країна Фантазій
Країна Фантазій

Країна Фантазій створена для малюків і заради малюків, адже вона повністю присвячена улюбленим мультфільмам. Тут безліч каруселей. Рекомендуємо божевільний танок чашок з Аліси в Дивосвіті, а ще загадковий лабіринт з тої ж таки Аліси.

Найголовніший атракціон Країни Фантазій – це замок Сплячої Красуні. Прототипом замку для Діснейленду в Парижі стало реальне абатство Сен-Мішель у Франції.

На другому поверсі замку можна освіжити в пам'яті історію принцеси – сюжет казки зашифрований у вітражах та гобеленах. На даху замку є чудовий оглядовий майданчик. Та головне не це. Головний тут дракон! Дракон довжиною 27 метрів від голови до хвоста. Він не просто лежить в холодному підвалі. Дракон вміє гарчати, плюватись вогнем і випускати густі клуби диму.

Країна відкриттів

Країна відкриттів
Країна відкриттів

Тут буде цікаво юним ботанікам і тим, у кого книжка – це продовження руки. Жартуємо! Тут буде цікаво всім, хто цікавиться наукою або ж хоча б чув про неї, а ще любить цікаві експерименти. Тож куди піти?

Космічна Гора: Місія 2 – це найпопулярніший атракціон цієї зони. Як ви вже здогадались з назви, основна його тематика – це подорожі в космос. А в основу атракціону була покладена фантастична повість Жуля Верна «Із Землі на Місяць». Будьте готові до мандрівки на космічному кораблі, де ви зможете зіткнутись з астероїдними полями, побачити комети. А ще Космічна Гора: Місія 2 - атракціон з інверсією, тобто в процесі подорожі вас періодично перевертатиме догори дригом.

Атракціон «Гірка черепахи» допоможе вам здійснити подорож всесвітньовідомої рибки Немо. Атракціон складається з двох частин. В першій вам пропонують зануритись у підводний світ, пропливти поруч з Великим бар’єрним рифом, зануритись у безодню, куди не проникає сонячне проміння, дослідити затонулий корабель і багато чого іншого. Під час другої частини атракціону вас підхопить швидкісна Східно-Австралійська течія. З оглядом атракціонів закінчили, тепер суто технічні питання.

Організаційні питання щодо відвідування Диснейленду в Парижі

Fastpass

Fastpass
Fastpass

У паризькому Діснейленді ви не побачите черг, адже тут працює система «Fastpass». Користуватись нею дуже просто: вставте квиток в автомат Fastpass при вході на атракціон і вам проб’ють час вашої черги на цю розвагу. Вам достатньо повернутись до атракціону за кілька хвилин до зазначеного часу і зайняти своє місце в кабінці. Дуже зручно, дозволяє економити час і уникати черг.

Діснейленд в Парижі має три види квитків:

• «1 день 1 парк» (1 day 1 park) дає право на відвідування 1 парку (Disneyland® Park або Walt Disney Studios® Park) протягом 1 дня;

• «1 день 2 парки» (1 day 2 park) дає право на відвідування 2 парків (Disneyland® Park і Walt Disney Studios® Park) протягом 1 дня.

• «2,3,4 або 5 днів / 2 парки» (2,3,4 or 5 day / 2 park) - багаторазове відвідування двох парків Діснея протягом 2-х, 3-х, 4-х або 5-ти днів.

Коли краще приїжджати в паризький Діснейленд?

Найкраще приїжджати сюди в будні. Найбільше людей тут на вихідні, на державні свята та під час шкільних канікул. Найменше людей у вересні-жовтні та травні-червні. Якщо ще врахувати погоду, то ми б радили обирати червень. Ну і наостанок, виділіть для поїздки в Діснейленд хоча би 2 дні. Гарного вам відпочинку і яскравих вражень!