Швидкісний експрес у дитинство. Чому дорослим варто приїхати в Діснейленд у Франції? Частина І

article-info
Діснейленд
Діснейленд

Тссс… Ми нікому не скажемо, але зізнайтесь: всі ми в душі трошки діти і мріємо повернутись у ті необтяжливі, безтурботні дні. Абсолютно легальний спосіб повернутися в дитинство – це відвідати Діснейленд у Франції. Тож хапайте дітей (якщо немає дітей, згодяться прості валізи)))) і гайда в казку.

Діснейленд – це, як казино або, як чорна діра, або… Ну, це ми до того, що тут абсолютно втрачаєш відчуття часу. А ще звідси нереально витягнути не лише дітей, а і дорослих. Не вірите? Щороку паризькийДіснейленд приймає 12 млн. відвідувачів, це більше. ніж біля Ейфелевої вежі! Ви ж не думаєте, що це лише діти?

Невеликий гід по паризькому Діснейленду

Діснейленд, MainStreet
MainStreet, Діснейленд

Для початку невеликий лайфак: краще не брати екскурсію, яку пропонуватиме вам турфірма, а спробувати добратись до місця самотужки, на метро. Про те, як доїхати до Діснейленду вам розкаже будь-який працівник каси, ще й заготовлену заздалегідь карту дасть. А зекономлені гроші краще спустити на атракціонах.

А тепер про сам парк атракціонів. За своєю суттю Діснейленд – це невеличке містечко. І, як кожне містечко, він починається з вокзалу, де можна підкріпитись і накупити сувенірів. Сам парк ділиться на 5 тематичних зон.

1. Центральна (MainStreet).

2. Прикордонна країна (Frontierland).

3. Країна Пригод (Adventureland).

4. Країна Фантазій (Fantasyland).

5. Країна Відкриттів (Discoveryland).

Дістатись до кожної з них можна власною діснеєвською залізницею. Ми не будемо переповідати вам про всі атракціони. По-перше, у нас вийде дуже довжелезна стаття, яку ви точно не дочитаєте до кінця. По-друге, а в чому ж тоді інтрига? Тож, поговоримо про найбільш неординарні і ТОПові місця.

Отже, в Центральній зоні є кілька атракціонів для розкачки, але вона, в основному, створена для викачки ваших грошей, тобто покупку їжі та сувенірів.

Прикордонна країна

Країна прикордонна
Прикордонна країна

Якщо звідси рухатись за годинниковою стрілкою, то ви потрапите в Прикордонну Крану, яка до останнього гвіздочка в хиткій дошці виконана в стилі Дикого Заходу. Тут є кілька локацій, на які потрібно звернути увагу.

Найперше – це будинок з привидами. Не чекайте якоїсь банальщини, типу чоловіків у білих простирадлах, які раптово вибігають з-за рогу. Тут все створено з любов’ю. Ви подорожуєте невеликим потягом у напівтемряві з привидами, що з’являються в рамах картин та дзеркалах, де «мертві» справляють бали і ворожать на кришталевій кулі. Запевняємо мороз поза шкірою пробіжить у вас не раз.

Другий важливий атракціон – це Тремтяча гора, навколо якої ви прокатаєтесь на старому, раритетному кораблику. Це атракціон в дусі Індіани Джонса– котишся на вагончиках по американських гірках і тебе ще й періодично водою обливають.

Країна пригод

Пригод країна
Країна пригод

Щоб потрапити до Країни Пригод у французькому Діснейленді, потрібно перейти по висячому мосту, який настільки добре пружинить, що навіть на твердій землі ви деякий час будете підстрибувати. Прямо від мосту ви потрапите в штаб-квартиру Робінзона. Якщо ви коли-небудь в дитинстві мріяли про будиночок на дереві – це втілення ваших мрій.

Країна пригод теж ділиться на декілька тематичних секторів: Тисяча і одна ніч, Індіана Джонс і Храм долі та Пірати Карибського моря. Останній найпопулярніший, але не очікуйте зустріти тут Джека Горобця, пірати тут свої автентичні.)))

Про сам атракціон хочеться розповісти детальніше. Він проходить на кораблику… «під землею», де розгортаються театралізовані картини. Ось мирне село на березі моря. Жителі відпочивають. Трохи далі картина змінюється – на місто напали пірати. Вибухи, гуркіт, пожежа. Ось один лиходій женеться за юною дівою, а онде за ним вже женеться жіночка зі сковорідкою. І такими яскравими сценами наповнена вся подорож. Кульмінацією є падіння кораблика «в прірву» і, звичайно, Веселий Роджер. Ви неодмінно захочете прокататись по другому, а може, і по третьому колу.


На цьому сьогоднішню статтю ми завершуємо. А у вас є два варіанти: чекати продовження статті на наступному тижні або відразу приїжджати в наш офіс і замовляти тур в Діснейленд зі Львова. Всі інші подробиці ми розповімо вам при зустрічі, приходьте.