Що таке Єгипет і чому люди туди їздять

article-info
Що таке Єгипет і чому люди туди їздять


Кожного дня ми стикаємось із запитанням - Яка погода в Єгипті? А якщо ми поїдемо в листопаді, ми не змерзнемо? А може в Єгипет не хочу, шо там робити, окрім готелю? Ми наведемо Вам кілька фактів, які підтверджують чому восени класно їхати в Єгипет і чому цю країну цікаво пізнавати кожної подорожі.

 

Єгипет - це країна, де завжди тепло.

Вересень в Єгипті - це початок оксамитового сезону. Коли жара спадає, тампература вдень не сягає позначки вище 35 градусів, а вночі - 24. Море всередньому - 27-28 градусів. Літня спека перетворюється на помірне і лагідне літнє тепло.

Жовтень - це найкращий місяць для відпочинку в Єгипті. Вода тепла, температура повітря не перевищує 30 градусів. Загалом,  в жовтні  - сонячно, лише деколи, дуже рідко, можуть бути короткочасні дощі.

Листопад - теплий місяць. Денна температура така ж, як і в жовтні, лише вечори прохолодніші, море теж зберігає свою по літньому теплу температуру.

 

Чому Єгипет є цікавим?

1. Єгипет називають колискою цивілізації. Тут були вперше виготовлені гребінець і ножниці, зубна щітка і паста, дезодорант, замок і ключі. Також, тут відкрили таке поняття як накладання макіяжу.

2. Єдиною річкою є Ніл, який умовно поділяє Єгипет на 2 частини - сільськогосподарську і туристичну. Що цікаво - основний дохід Єгипет отримує не від туризму, а власне від мита, яке платять ті, хто проходять по Суецькому каналу.

3. Дахи багатьох будинків недобудовані. Адже, поки будинок недобудований, то податку за нього непотрібно платити.

4. Піраміда Хеопса - єдине з “семи чудес світу”, яке збереглось до сьогодні. Висота 137.2 метри.

5. Єгиптяни перші почали виплавляти скло. Першими винайшли парик, почали використовувати цемент. Голуби тут були першими поштовими птицями.

6. 365 календарних днів, 24 годинний день - придумали єгиптяни.

 

Який висновок - не недооцінюйте Єгипет, це країна не лише олінклюзів, 5* готелів і п'яних туристів. Це країна, яка у свій час штовхала розвиток цивілізації. В Єгипті кожен знайде щось для себе і для свого розитку. Не обмежуйтесь і світ Вам відкриється.

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"