Різдвяна трійка: міста, де живе дух Різдва

article-info
Трапляються час коли Різдво дива
Різдво - час, коли трапляються дива.

Хто ж не любить Різдво? Це час, коли трапляються дива і найшаленіші мрії стають реальними. Це час подарунків і душевного тепла, час, коли світ стає трошки добрішим, і в душі поселяється якесь невимовне почуття безпричинного щастя, немовби, ти став частинкою чогось більшого.

А є на світі міста, де дух Різдва відчувається особливо сильно, де навіть найбільш приземлена і тверезомисляча людина стає безтурботною дитиною. Компанія «Поїхали з нами» вирішила зробити вам невеличкий сюрприз і розповісти про ці міста, а раптом ви захочете поїхати туди вже на це Різдво і відчути ту дивовижну атмосферу.

Гельсінкі, Фінляндія

Гельсінках в вечір різдвяний
Різдвяний вечір в Гельсінках

Фінляндію люблять усі, хто любить Різдво. Саме тут знаходиться місто Рованіємі в Лапландії, яке відоме своїм головним мешканцем – Санта-Клаусом.

А ще вас вразять Гельсінкі. Тут можна побачити і випробувати на собі всі принади зимового життя: їзда на упряжці оленів, змагання з кидання сніжок, катання на ковзанах і небувалі за красою крижані гірки.

В Гельсінкі обожнюють Різдво, саме тому найкрасивіші тут вечірні прогулянки, адже різнокольоровими гірляндами та прикрасами переливається не лише кожен магазин, а й кожен приватний будинок. Тут проходять конкурси на краще різдвяне оздоблення і бути переможцем – це велика честь.

Та й на цьому невтомні городяни не зупиняються, адже на вулицях з’являються казкові будиночки, де мешкають добродушні гноми, завжди готові пригостити перехожих дорослих глінтвейном, а дітей – цукеркою.

Гуляючи різдвяним Гельсінкі здається, що ти потрапив у казку.

Зальцбург, Австрія

Зальцбург різдвяний вечір
Різдвяний вечір в Зальцбурзі

У світі безліч прекрасних місць, однак найчастіше вони повні туристів, і тоді весь відпочинок перетворюється в процес уникнення незнайомців. Але є міста, де час зупиняється, де спокій і розміреність – це не просто слова, а справжнісінький спосіб життя. Саме тут так приємно зустрічати чудове свято – Різдво.

Одним з таких місць є Зальцбург, тут сподобається тим, хто любить затишну атмосферу. Всі святкові гуляння проходять під музику Моцарта, адже саме тут народився великий композитор. Прогулянки по старих вуличках цього мальовничого міста не залишать байдужим нікого. Тут можна повеселитися на різдвяному ярмарку, купуючи різні сувеніри, покататися на головному катку перед пам'ятником Моцарту, або просто гуляти і насолоджуватися святковою атмосферою цього чудового місця. А ще тут можна покататися на лижах, ми ж все-таки в Альпах!

Зальцбург – місто з різдвяним духом, потрапивши сюди, ви обов'язково заберете з собою частинку свята.

Санкт-Моріц, Швейцарія

Санкт-Моріц різдвяний вечір
Різдвяний вечір в Санкт-Моріці

Це невелике місто на південному сході Швейцарії підкорює туристів природною красою. Воно ніби зійшло з різдвяної листівки чи то листівки малювали з нього. З усіх боків Санкт-Моріц оточений горами, які немов величезні кам'яні варти охороняють спокій цього чудового місця. Особливо прекрасне місто в зимовий час, коли його невеликі будиночки, старі каплички покриті м'якою шубкою з білосніжного снігу. Все це, а також піки гір, що ховаються в хмарах та відображаються в гладі озера, що з одного боку оточує Санкт-Моріц.

Пейзажі цього невеликого швейцарського містечка вже самі по собі налаштовують на святковий і навіть казковий лад: хтозна, раптом прямо зараз ви почуєте дзвін дзвіночків і побачите, як з гори спускається на своїх санях Санта Клаус!


Різдво може стати чудовим, куди б ви не поїхали, головне мати його в серці, а з напрямком допоможе визначитись компанія «Поїхали з нами».