Рай для лінивих туристів. Відкриті тури в Болгарію

article-info

Іноді нам цілком справедливо здається, що Болгарія – це велетенський шведський стіл. Бо тут є все – сімейний відпочинок з дітьми, оздоровчі курорти, древня архітектура та розваги для молоді. А ще це недорого, недалеко від України і їхати можна практично будь-коли (особливо актуально, коли не ви обираєте відпустку, а відпустка обирає вас). До речі тури в Болгарію вже відкриті. Вас чекають з дотриманням карантинних умов.

5 причин обрати відпочинок в Болгарії

  1. Не треба візи (так, ми знаємо, що ви вже й так відвикли від цієї паперової тяганини, то навіщо починати?). А ще треба лише один свіженький негативний тест ПЛР.
  2. Можете летіти, а можете їхати автобусом. Ми підберемо для вас обидва варіанти туру в Болгарію.
  3. Комфортні +26 С з травня по жовтень і 378 км берегової лінії. Обирайте будь-яку симпатичну дату.
  4. Відпочинок в Болгарії – це максимально бюджетно і комфортно, особливо в теперішніх реаліях. Можна легко поїхати всією сім’єю, навіть, якщо у вас маленькі діти. А ще в Болгарії бомбезний шопінг.
  5. Комфортні готелі, які кілька років тому капітально обновили, підганяючи під міжнародні стандарти та високі запити розбалуваних Туреччиною та Європою туристів. Є сімейні готелі, є молодіжні, орієнтовані на оздоровлення. Кожен зможе обрати щось своє.

А що там по курортах в Болгарії?

Раз ми заговорили про готелі, то варто згадати і про курорти Болгарії. Гарна новина – у 2022 році приймати туристів збираються приймати всі популярні локації.

Звичайно, найбільш популярний – Сонячний берег. Розташований недалеко від міст Варна, Несебр, Бургас. Це прекрасний мікс Чорного моря і Балканських гір. А ще це розвинений курорт, європейський сервіс, зручна інфраструктура і новенькі готелі. Піщані пляжі і пологий спуск автоматично роблять Сонячний берег ідеальним для відпочинку з маленькими дітьми.

Якщо хочете максимально тихого і усамітненого відпочинку в Болгарії, ідеально підійде Кранево – це маленьке селище поблизу Золотих пісків з ідеальними піщаними пляжами, мінеральними джерелами та мінімумом шуму.

Любителів стародавньої архітектури кличе до себе Несебр – один з найвідоміших курортів Болгарії, який може похизуватись не лише відмінним пляжним відпочинком, а й непоганою історичною складовою.

Можна також організувати оздоровчі тури в Болгарію. В такому випадку ідеальним варіантом буде Поморіє, де активно розвиваються лікувальні напрямки, а також СПА індустрія, для тих, хто не готовий до лікувального хардкору.

На всі курорти Болгарії діє раннє бронювання в компанії «Поїхали з нами». Вам просто потрібно подзвонити нам і описати свою мрію.

Правила в'їзду в Болгарію

Як і у більшості країн світу, для в'їзду в Болгарію потрібен негативний ПЛР тест, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

При перетині кордону Румунії транзитом на автобусі необхідно надати негативний ПЛР тест зроблений за 48 годин до в'їзду в країну, а також обов'язкова наявність страховки, що покриває лікування, туристичний ваучер.

Пропонуємо вам купити комфортний та приємний тур в Болгарію на умовах раннього бронювання у компанії “Поїхали з нами”. Ми завжди знаємо, де кращий відпочинок.