Про фішки відпочинку в Мармарісі

article-info

Як побувати в Європі і Туреччині одночасно? Все просто, потрібно купити тур в Мармаріс. Це турецький курорт, скроєний за європейським зразком. Він допоможе вам відпочити і душею, і тілом. 

Відпочинок в Мармарісі цінується ще й тим, що тут можна покупатись одразу в двох морях Егейському та Середземному. І не забуваємо про знамениту таласотерапію, яка тут процвітає. 

Сучасний Мармаріс в Туреччині – це першокласний дорогий курорт біля підніжжя зелених гір, оточений лісами та зеленню. Це геть не схоже на типову Туреччину.

Курортні центри Мармаріса

Тим хто планує подорож в Мармаріс, варто врахувати, що регіон поділений на кілька автономних курортів – Ічмелер, Сарігерме, Турунч і власне Мармаріс. 

Ічмелер знаходиться зовсім поруч з Мармарісом (всього лиш 8 км) у невеликій мальовничій бухті. В перекладі його назва означає «загублений рай» і це, мабуть, найбільш вичерпна характеристика курорту.  

Безкрайнє блакитне море і безмежна зелень лісів – це те, що вам подарує Ічмелер.

Сарігеме піднявся дещо вище до скель. Курорт полюбляють дайвери, адже тут купа підводних печер та потаємних місць. А ще на відпочинок в Сарігеме потрібно приїжджати людям з хворобами легень, тут дуже цілюще повітря. Якщо будете поблизу, радимо зазирнути на невеличкий мальовничий острів Бабаада. 

Турунч – це ще один шматочок раю в невеликій тихій бухті. В Турунчі все просякнуте тонким, гострим запахом хвої, а невеликий піщаний пляж омиває кришталево чисте море. Це ідеальне місце для усамітненого відпочинку в Мармарісі.

Особливості відпочинку в Мармарісі

Тур в Мармаріс підійде тим, хто не надто полюбляє літню спеку. Мармаріс порівняно «прохолодний» турецький курорт. Навіть влітку температура тут рідко піднімається дуже високо, а морський бриз полегшує спеку. Якщо хочете гарантовано уникнути спекотних днів, краще приїжджати в квітні-травні або жовтні-листопаді.

 

Непоганий відпочинок в Мармарісі можна організувати і зимою. В морі звичайно, купатись не будете, але більшість готелів мають басейни. 

До слова про купання. Більшість місцевих пляжів галькові, але чисті і облаштовані. Для купання і відпочинку в Мармарісі з дітьми краще обирати Егейське море. Воно чистіше та спокійніше. До того ж на його узбережжі чималенько усамітнених бухт та хороших готелів. 

Якщо робити висновки з відгуків про відпочинок в Мармарісі, то цей курорт здатен сподобатись практично кожному, незалежно від віку та уподобань.

Запрошуємо в тури до Мармарісу зі Львова. Ми повністю організуємо вашу відпустку та забезпечимо, щоб всі ваші побажання та мрії були здійснені. Приходьте!