Поїхати на відпочинок в Мармарис ще не пізно

article-info

Невеликий півострів, що розділяє води Середземного і Егейського морів. Вікові сосни і піщані пляжі навколо міста обіцяють вам приємний відпочинок в Мармарисі. Вода біля узбережжя настільки чиста, що навіть на глибині в кілька метрів можна побачити дно. Крім того, цей курорт вважається найбільш екологічно чистим в Туреччині. Його повітря наповнене сосновим ароматом, а вологість не перевищує 35%. Все це разом з доступними цінами роблять тури в Мармарис особливо привабливими.

Готелі Мармариса

Готелі Мармариса широко розкинулися в прибережній зоні, в самому курортному містечку та за його межами. Житло, розташоване в межах міста, пропонує масу можливостей для веселого і різноманітного відпочинку. А от готельні комплекси в довколишніх селищах орієнтовані на сімейний відпочинок. Їх великі території також вміщають в себе розвинену інфраструктуру. Єдиним мінусом є віддаленість від самого курорту.

Зазвичай, житло в Мармарисі – це затишні 3-містні номери в невеликих комфортних готелях або шикарні 5-зіркові готелі. Всі вони відрізняються відмінним сервісом, наявністю всіх необхідних зручностей і організацією проживання за системою «allinclusive» або напівпансіон.

Розваги в Мармарисі

Відпочинок в Мармарисі настільки різноманітний, що порадити цей курорт можна практично всім групам туристів. Адже тут створені всі умови для відмінного пляжного відпочинку, нічних розваг, занять активними видами спорту і не лише.

Почнемо з того, що Мармарис славиться своєю дивовижною природою, зокрема підводним світом. 

Серфінгісти, віндсерфінгісти, дайвери і любителі парусного спорту з'їжджаються сюди просто безкінечним потоком. Щороку початок пляжного сезону відкривається Міжнародною парусною регатою.

На узбережжі в оточенні пальм і евкаліптів простяглися десятки ресторанчиків і кафе, що пропонують своїм відвідувачам кращі страви національної та європейської кухонь. 

Під час подорожі в Мармарис можна зайнятися тенісом, верховою їздою в сучасних спеціалізованих центрах. Розважальні комплекси, одним з яких є «Нетсель Марина», пропонують шопінг, кінотеатр, ресторани. В Мармарисі є 2 велетенських аквапарки - «Атлантіс» і «АкваДрім». 

Нічне життя Мармариса проходить в нескінченних клубах і на дискотеках.

Переваги відпочинку в Мармарисі

Переваги відпочинку в Мармарисі не лише в його особливому розташуванні між двома морями. Це чудова вузлова точка між іншими курортами та історичними пам’ятками. Разом з тим, ціни на тури в Мармарис нижчі, ніж на інших середземноморських курортах, тому він і привертає увагу молоді.

Клімат в Мармарисі

Завдяки зручному розташуванню курорту, погода в Мармарисі (Туреччина) сприяє релаксаційному відпочинку. Тури на Мармарис краще обирати людям з проблемами органів дихання, адже вологість повітря тут значно нижча, ніж в інших районах Анталійського узбережжя.

А ось пляжний сезон тут на 2 місяці коротший: починається в травні і закінчується в жовтні. В цей час погода коливається між +25 ° C і +34 ° C. Море тепле, температура води не менше +20 ° С. Проте, зима в Мармарисі не холодніша, ніж на інших курортах. Середня денна температура найхолоднішого місяця січня становить +14 ° C.

Вибір туру в Мармарис (Туреччина) і готелю ви можете довірити нам, ми врахуємо всі ваші критерії та побажання.