Поїду я відпочивати на острів… грецький

article-info

А ви б хотіли провести відпустку на острові? Правда, не зовсім безлюдному… скоріше, навпаки. На мальовничих, комфортних островах. Це ми зараз про наші улюблені курорти Греції. 

П’яту частину Греції складають острови. Навколо материкової частини їх налічується кілька тисяч і кожен по-своєму самобутній. Та й материкова частина Греції не пасе задніх. 

З чого почати свою подорож в Грецію і які курорти найкращі?

Знайомитись з Грецією краще з Афін – це серце і душа країни. Афіни підійдуть тим, хто, як губка всотує нову інформацію і враження, хто готовий весь час відкривати щось нове і без кінця фотографувати історичні пам’ятки. В Афінах вже давно забули, що таке спокій, тут весь час метушня, шум і галас. Словом, якщо хочете отримати максимум вражень за короткий час – вам в Афіни. 

Якщо Афіни для вас надто дорогі і надто шумні, то обирайте Саронічні острови. Така путівка в Грецію подарує вам відносний спокій, близькість Афін, шикарні пляжі та купу своїх місцевих пам’яток. Особисто ми радимо вкритий лісами острів Спецес та жвавий Порос, можете також зазирнути на екскурсію в дорожезну Гідру

Один з найпопулярніших туристичних  напрямків Греції – Пелопоннес. Тут зібрана ціла плеяда архітектурних пам’яток світового значення: цитадель Агамемнона, Мікени, Олімпія, Будинок Єлени і Менелая, Спарта, Палац Нестора у Пілосі, театр в Епідаврі, славнозвісний Коринф. До цього всього розмаїття додайте парочку бездоганних пляжів та зручний порт.

А от найвідоміший курорт Греції, в плані відпочинку та релаксу, це Крит. Та що там казати, навіть Зевс родом з Криту!))) Найбільший острів Греції приваблює туристів продуманою інфраструктурою, розкішними умовами і вишколеним сервісом. Купуйте путівки на Крит, якщо плануєте відпочивати з дітьми.

Величні грецькі Кіклади привертають увагу одразу кількома перлинами. По-перше, це білосніжне Санторіні, яке вже давно привласнило статус найромантичнішого місця на землі. По-друге, самобутній Мікос зі звивистими, вузькими вуличками та шопінгом. По-третє, Парос з ідеальними пляжами та першокласним віндсерфінгом. 

Ще радимо Фолегандрос, там фантастично красивий замок. Якщо вам до смаку така подорож в Грецію, замовляйте тури на Кіклади.

Родос і Кос – це фешенебельні готелі, по-справжньому елітний відпочинок і купа людей, які буквально ловитимуть кожне ваше слово, бо ви клієнт. Екскурсійна програма тут теж шикарна, але ми, все ж таки, подорожуємо Грецією, тут скрізь шикарна екскурсійна програма. 

Повільно просуваємось в центр країни. Що тут потрібно знати про курорти Греції? В пік туристичного сезону на архіпелаг Евій краще не їхати, тут яблуку ніде впасти. Краще для цього обрати Скірос – це ідеальний баланс дикої природи, чистого моря, професійного дайвінгу і якісної інфраструктури. До того ж це незаїжджений напрямок. 

Іонічні острови називають одним з наймальовничіших курортів Греції. Острови приваблюють, передусім, пишною зеленню та самобутністю, адже тут найбільше ревно зберігають національні традиції та побут. З курортів варто виділити Корфу – популярний та дорогий курорт. А ще Кефалонію з її традиційними селами, скелястими берегами і відмінними пляжами. І, звичайно, по-справжньому грецьким вином.

Грецький курорт Салоніки – це ще одна скарбничка пам’яток і ворота в світ Древньої Македонії та, взагалі, Північної Греції. Це друге за величиною місто країни, тому розвернутись вам буде де. На місцевих курортах Греції ціни досить високі, але і туристично-відпочинкове життя максимально насичене, тому прицінюйтесь та вирішуйте. 

Наостанок, кілька слів про Егейські острови. Це своєрідний мікс Південної та Північної Греції, який залишає по собі приємний післясмак. Рекомендуємо Самос з його розкішними виноградниками і, відповідно, вином; Хіос з усамітненими ізольованими пляжами, плюс старовинний монастир Неа-Мони і, звичайно, Лесбос і Лемнос, де не ступала нога російського туриста.

Приходьте до нас в офіс і ми розкажемо вам все про популярні курорти Греції, зорієнтуємо в цінах та підберемо оптимальні дати. Ми знаємо, як влаштувати розкішну відпустку!