Плануємо поїздку в Діснейленд. Що варто знати?

article-info

Будь-яка хороша поїздка починається з правильного планування. Тож ми пропонуємо вам спланувати свій автобусний тур в Діснейленд зі Львова вже зараз. Ми відповімо на найбільш поширені запитання та на десерт розповімо кілька цікавих фактів про найпопулярніший парк атракціонів у світі.

Коли краще їхати в Діснейленд туристу?

Діснейленд у Франції працює весь рік. Українські туристи, які там вже побували, радять приїжджати в кінці весни (кінець квітня, середина травня) або восени (вересень-жовтень). Влітку найбільший наплив туристів і черги до атракціонів нереальні.

 

На Хеловін та в період різдвяних свят в Діснейленді особлива програма: показують виступи, які не побачиш протягом року, а ще в цей час проходить найбільш видовищний парад героїв діснеївських мультфільмів. З мінусів зимових автобусних турів в Діснейленд – квитки суттєво дорожчі на період свят і взимку працюють не всі атракціони.

Як доїхати до Діснейленду в Парижі?

Часто автобусні тури в Париж зі Львова включають Діснейленд, як факультативну екскурсію, тобто вона не входить в основний маршрут. Якщо група на факультатив не зібралась або ви хочете доїхати в Діснейленд самостійно, є кілька шляхів.

1. Метро – дорога займе не більше півгодини. 

2. Приміські поїзди RER напрямки Marne-la-Vallee. Вони відправляються кожні 15 хвилин.

 

3. Від аеропорту Шарль-де-Голль до Діснейленду прямує швидкісний потяг. Посадка від терміналу №2. 

4. Власне авто і JPS. Діснейленд знаходиться всього за 30 км від Парижу. Досить реально доїхати на орендованому авто. Біля парку є крита стоянка.

Вхід в Діснейленд: ціни і особливості квитків

Ціни в Діснейленді у Франції залежать від купленого квитка. Їх тут кілька. 

• «1 day 1 park». Дійсний 1 день і дозволяє відвідати або тематичні парки Disneyland Park або парк, присвячений кіностудії Дісней (Walt Disney Studios Park) Вартість від 60 євро. 

• «1 day 2 park» відкриває доступ в обидва парки на 1 день.

• «2, 3, 4 or 5 day / 2 park» надає багаторазовий вхід на територію Діснейленду. 

• І «FastPass» про який ми говорили в попередній статті. Це квиток, що дозволяє в певні години проходити до популярних атракціонів поза чергою.

Де перекусити в Діснейленді?

Все залежить від вашого бюджету. Тут є дорогі ресторани, де столики замовляються заздалегідь, досить доступні заклади зі шведським столом, а також кафешки та фаст-фуди – по території розкидана просто нереальна кількість лотків з хот-догами, гамбургерами, морозивом. В Діснейленді є Мак-Дональдс і це, мабуть, найдешевший варіант обіду. Про те, приносити з собою канапки вам теж ніхто не забороняє.

Наостанок, кілька цікавих фактів з життя парку Діснейленд: 

1. Мікі Маус, який розважає гостей в парку має близько 300 костюмів. Його напарниця Мінні – близько 200. 

2. Якщо ваша дитина чимось засмутилась або знудилась. До неї обов’язково підійде працівник парку і пригостить морозивом. Це негласне правило Діснейленду. 

3. У парку активно використовуються ароматизатори повітря. Вони допомагають створити відповідну атмосферу. Тож не дивуйтесь, якщо весь час будете вловлювати запах моря, квітів, лісу або свіжої здоби. 

4. Якщо атракціону «The Haunted Mansion» не вдалось вам злякати (а там «живе» 999 привидів), то ви заслужили подарунковий сертифікат найбезстрашнішого відвідувача. 

5. В атракціоні «Індіана Джонс» використовуються справжні реквізити з фільмів. 

6. Щоб у парку не розводились миші або щури, тут на правах повноцінних співробітників живуть понад 200 кішок.

Ми організовуємо регулярні автобусні тури в Діснейленд зі Львова. Приєднуйтесь до казки та здійсніть свою мрію або мрію своєї дитини. Чекаємо вас в одному з офісів. Час творити дива!