Перше побачення з Мексикою – їдемо в Канкун

article-info

На відпочинок в Канкун їдуть два типи туристів:

1. Ті, хто фанатіє від Мексики та культури Майя.

2. Ті, хто жадає екзотики та готовий їхати за нею за 3/9 земель.

Якщо за щасливим збігом обставин, ви поєднуєте обидві риси, то знаєте, що робити – бігти до нас в офіс та купувати путівку.

Тур в Мексику зі Львова може подарувати вам не лише елітний відпочинок на бездоганно білосніжному піску, а й чистий екстракт яскравих вражень. В програмі Канкуна пірнання до легендарного чорного коралового рифу, експедиції в джунглі острова Жінок, величні руїни цивілізації Майя, ловля баракуд, а ще райський СПА та запаморочливий  шопінг. Готові?

Кораловий риф та пляжі – коли навіть не знаєш, що вибрати…

Пляжі в Мексиці настільки прекрасні, що потрапивши сюди, ви ризикуєте забити на решту пам’яток і залишитись на білосніжному пісочку. Прямо біля берега можна пірнати з маскою та розглядати строкатих місцевих рибок. Видимість бездоганна, в ясну погоду досягає 100 метрів. А біля пляжу Плайя-Дельфінес можна поплавати з дельфінами.

Та не це основна родзинка Канкуна, його гордість – це унікальний чорний кораловий риф, який свого часу відкрив Жак Ів Кусто. Риф є другим за величиною в світі.

Острів Жінок – все починається з інтриги…

Як мінімум, це інтригує, хочеться дізнатися, за що острів отримав таку екстравагантну і викличну назву. Все одночасно і прозаїчно, і загадково – острів отримав свою назву через величезну кількість статуй богинь родючості Майя.

Острів Жінок – обов’язковий пункт яскравого відпочинку в Канкуні та й в Мексиці загалом, адже, окрім химерних статуй, тут є унікальний підводний музей, створений скульптором Джейсоном Тейлором. Музей налічує 450 скульптур розміщених на морському дні. Як правило, всі композиції присвячені гострим соціальним проблемам. Щоб роздивитись експозицію, потрібно пірнути з аквалангом.

Ще на острові можна замовити похід у справжнісінькі мексиканські джунглі, побувати на черепашачій фермі та поплавати на каяках.

Спадок Майя, що може бути загадковіше?

Чичен-Іца – один з найбільших осередків культури Майя, які збереглись до наших днів в Мексиці. Він внесений до всесвітнього спадку ЮНЕСКО, а піраміда Кукулькан на його території вважається одним з 7 чудес світу.

Доведено, що 25-метрова піраміда Кукулькана, або Ель Кастільо – це древній календар: кожна сходинка розділена навпіл та утворює 18 терас, що відповідає 18 місяцям за календарем Майя.

Підніматись на саму піраміду було заборонено з 2006 року, є лише кілька місць, де передбачені оглядові майданчики. Радимо взяти на екскурсію зручне взуття та головний убір – підніматись доведеться багато і під палючим мексиканським сонцем.

Двічі на рік, у день весняного та осіннього рівнодення (21-22 березня та 21-22 вересня відповідно) піраміда Кукулькана збирає натовп туристів. Справа тому, що гра сонячного світла і тіні створює на західній балюстраді головних сходів ілюзію тіла змії, що повільно повзе за сонцем до своєї голови, вирізаної в основі сходів.

Сенот «Сім ротів» – ще одна пам’ятка з химерною назвою. На території цього екологічного парку є унікальні печери з колодязями (як ви вже зрозуміли їх 7). Якщо ви не боїтесь екстриму та гострих відчуттів, у колодязі можна пірнути і дослідити дно. До речі, Майя вважали їх священними і застосовували для жертвоприношень…

Звичайно, це ще не всі принади Мексики і ми пам’ятаємо, що обіцяли розповісти про СПА та шопінг, але про це в наступних статтях, слідкуйте. А ще приходьте до нас в офіс, ми організовуємо фантастичні тури в Канкун зі Львова. Спекотна і таємнича Мексика чекає на вас!