Паті на хаті або Все про тусовки на Ібіці

article-info

Знаєте, яка у 95% опитаних відповідь на питання: «Де найкращі в світі тусовки?». Звичайно, на Ібіці. Відпочинок на Ібіці може бути яким завгодно, але точно не спокійним. Це курорт цілком і повністю складається з клубів, барів та танцполів. Тут ранок стартує о 3 годині дня.

Все, що ви хотіли знати, про тусовки на Ібіці, але соромились запитати

Недосвідченому туристові може здатися, що скрізь розважаються однаково, але на Ібіці проводять вечірки кількох типів.

1. Boat party – це денні тусовки на борту яхти.

Тут все цілком просто: орендується яхта, запрошується діджей і гайда кружляти навколо узбережжя. Денними такі вечірки називаються через те, що стартують вони десь о 17 і закінчуються, як правило, до 21. Квитки на таку вечірку коштують 60-100 євро. У вартість вже врахований алкоголь, а іноді навіть квиток у нічний клуб.

2. Вечірні паті в готелі Ushuaia

Ushuaia Ibiza Beach Hotel – це найвідоміший готель Ібіци. Відомий він не лише елітними номерами та бездоганним сервісом, а й вишуканими вечірками з якісною музикою. Вони проводяться тут регулярно, проте спати постояльцям не заважають, адже закінчуються до півночі.

Щоб потрапити на вечірку треба бути постояльцем або заплатити за квиток близько 50 євро.

3. VIP вечірки на приватних віллах

Тусовки лише для обраних, де все найкраще і найексклюзивніше. Потрапити туди простому смертному просто нереально. Але знайте, що таке тут теж є;)

4. Вечірки у нічних клубах

Звичайно, це найпоширеніший варіант відпочинку на Ібіці – бурхлива ніч на танцполі в одному з найвідоміших клубів у світі.

Основні правила поведінки на клубних тусовках Ібіци

1. Перша помилка новачка – обирати клуб, а не вечірку. В різні дні тижня вечірки на одному танцполі можуть проводитись абсолютно діаметрально різні і за настроєм, і за стилем музики, і за аудиторією. Тож уважно вивчіть пропозиції.

2. Клуби відкриваються після півночі, але так рано там робити нічого, діджей стає за пульт не раніше 2ї ночі.

3. Важлива особливість клубів Ібіци – виходити на вулицю не можна, тільки якщо вже зібралися додому.

Найкращі клуби Ібіци

Privilege. Для початку це найбільший клуб у світі. Його площа 6500 м2. Клуб може одночасно вміщати до 10 000 тусовщиків. Privilege винесено за межі курорту. Вхідний квиток коштує 25-35 євро, але є хитрість – познайомтесь з місцевими і є шанс, що ви пройдете безкоштовно за списками запрошених.

Amnesia – один з найстаріших і найшановніших клубів на острові. Знаходиться в самому центрі Ібіци. Працює щодня, крім неділі. Вхід 40-60 євро.

Hï – яскравий та ультрасучасний нічний клуб з хорошою музикою та 3 танцполами, один з яких дуже незвичайний. Вхід 25-40 євро.

DC 10 знаходиться біля злітної смуги аеропорту. Відомий своїми феєричними понеділковими вечірками Circoloco. Вхід 50 євро.

Pacha – а тут найкращий звук на острові і збираються найвідоміші діджеї світу. Людей тут повно завжди, тож приготуйтесь до тисняви. Обов'язковим є відвідування вечірки Solomun +1 щонеділі – це найкраще, що може трапитися з клабером! Вхід 30-60 євро.

Ну то як їдемо запалювати Ібіцу? Приходьте до нас та бронюйте тури в Іспанію на вересень-жовтень. Ви ще встигнете спіймати останню хвилю вечірок цього сезону!