Пакуймо валізи – тури в Єгипет відкриті!

article-info

Минулорічна криза суттєво обмежила географію наших мандрівок, однак ізоляція не може тривати вічно, і країни потроху починають відкривати свої кордони.  Одним з першопрохідців є Єгипет. 

Тури до Єгипту завжди користувались полярністю і були необтяжливими для гаманця практично будь-якого туриста. А в теперішніх реаліях країна обіцяє безпечний відпочинок на місцевих курортах. Він може стати саме тією віддушиною, яка так необхідна після тривалої та вимушеної ізоляції. 

Ціни на гарячі тури в Єгипет практично не змінилися порівняно з минулими роками, хоча до них тепер обов’язковим пунктом додався ПЛР тест. Важливий нюанс, тест має бути зроблений в одній з клінік, що є в переліку визнаному владою Єгипту(як правило, з цим допомагають туроператори). Обов’язково  англійською мовою. В іншому випадку, вам ввічливо попросять здати тест повторно по прильоті і дочекатись результатів в обсервації.

Які курорти в Єгипті відкриті для відпочинку? 

В тій чи іншій мірі свою роботу починають всі популярні курорти Єгипту. Звичайно, найпопулярнішими залишаються два напрямки: 

тури в Хургаду;

тури в Шарм-ель-Шейх.

Важливо зазначити, що працюватимуть лише ті готелі, які отримали сертифікат Hygiene Safe Certificate, який є гарантією того, що заклад дотримується всіх карантинних норм та обмежень. До слова, всі готелі Єгипту будуть заповнюватись лише на 50%.

Також до карантинних норм належить постійна дезінфекція приміщень. Для гостей закладу у вільному доступі захисні маски, рукавички та дезінфектори. Передбачено, щоденне прибирання номерів буде здійснюватися з використанням дезінфікуючих засобів.

Щоправда такі норми жодним чином не псуватимуть відпочинок в Єгипті. Туристи, які вже повернулись з туру, навпаки, говорять, що на курортах стало вільніше дихати, адже людей значно менше, що забезпечує вільні пляжі, кафе та доступ до пам’яток без натовпу. Уявіть, в зможете сфотографувати піраміди без групи китайців назадньому тлі.

Крім того, з деякими обмеженнями вже дозволені екскурсії в межах країни. Любителі поплавати будуть раді почути, що розпочали свою роботу дайвінг центри, адже це одна з найяскравіших розваг в Єгипті!

На пляжі доступ теж вільний.

Навіть в умовах обмежених кордонів можна легко купити тур до Єгипту зі Львова. Таку послугу пропонує компанія «Поїхали з нами». Ми подбаємо про вашу безпеку на українській стороні, а потім про вас піклуватимуться єгипетські колеги. Ціни на путівки в Єгипет приємно радують, а в Шарм-ель Шейху та Хургаді створені максимально комфортні умови для відпочинку і проживання. Ми вже відкрили раннє бронювання на тури в Єгипет зі Львова 2021. Приходьте і ми підберемо комфортний готель, допоможемо зібрати всі документи та оформити страховку, яка також покриватиме COVID-19.

Беремо на себе ваш безпечний та комфортний відпочинок в Єгипті. Приходьте!Детальніше
Tia Heights Makadi Bay 5*

51215грн.