Осінньо-зимовий місяць медовий :)

article-info
Осінньо-зимовий місяць медовий :)
Осінньо-зимовий місяць медовий :)

Осіннє бабине літо не поспішає до нас, а весільний сезон добігає кінця. Кожна новоспечена пара задумується про медовий місяць і про його доцільність. В наших попередніх статтях про медові місяці ми писали про те, чому варто поїхати, а не знехтувати такою можливістю. Сьогодні ми розкажемо Вам про можливості осені, як часу для медової подорожі.

1.Єгипет.

Чим може приваблювати закоханих ця країна? Перший і найважливіший пункт - тут можна обрати хороший і бюджетний варіант для відпочинку зі своєю другою половинкою. Другий - Єгипет відносно недалеко, до 4 годин літаком і, якщо у Вас виділено обмаль днів, тоді це буде найкращий варіант. Тут можна об”єднати приємне з корисним. Полежати на пляжі, поніжитись в Червоному морі, зайнятись дайвінгом чи поїхати на екскурсії.

2. Екскурсійна Європа

Якщо Ви активні, а медовий місяць у Вас категорично не асоціюється з “полежати на пляжі”, тоді екскурсійний тур для Вас! Нічні переїзди? Можете попросити менеджера, щоб підібрав для Вас оптимальний варіант. Ну як можна відмовитись від проведення перших спільних днів життя у Венеції чи Римі…? Єдиний недолік - це візи.  Ситуація з виробленням візи зараз дуже ускладнилась, тому перед тим, як ви виїдете, готуйтесь до непростої процедури подачі документів.

3. ОАЕ

Арабські Емірати зі своєю специфікою впевнено стоять між Єгиптом та екзтичними країнами. В сенсі того, “на що дивитись” і в сенсі фінансовому. Емірати найперше - це дивують своєю розкішністю, величністю і нотками футуризму. Також, Емірати деколи тішать нас гарячими пропозиціями за помірну ціну. Якщо Ви розглядаєте варіант подорожі в Емірати, то пропонуємо поєднати пляжний і екскурсійний відпочинок. Тобто - наприклад взяти 5 днів на океані на Фуджейрі і 2 дні в Дубаї. Море емоцій і нових вражень Вам - гарантуємо!

4. Екзотичні країни

Так багато пар до нас звертаються влітку з бажанням полетіти в теплі краї, до білого пісочку і пальм, але на жаль влітку несезон для таких подорожей. А от тим, хто планує весільну подорож восени пощастило значно більше! З жовтня на Шрі Ланці, Балі, Домінікані, Мексиці, Мальдівах і тд… туристичний сезон наберає обертів. Тому, якщо бюджет і бажання прихильні до чогось нового і екзотичного, тоді сміло вибирайте і насолоджуйтесь відпочинком на райських пляжах.

Дорогі наші закохані пари! Куди б Ви не надумали летіти чи їхати, ми завжди допоможемо і порадимо, зі своєї сторони - найкращий варіант!

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"